Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Simple Repeat Timer

Jak již samotný název napovídá, stažením aplikace Simple Repeat Timer získáte skutečně velice jednoduchý časovač. S pomocí tohoto programu si můžete nastavit hned několik odpočtů a následně si tak perfektně odpočítat danou činnost, a to ať už se jedná například o cvičení, jógu či další aktivity.

Danger Text

Aplikace Danger Text představuje velice zajímavé řešení pro všechny talentované spisovatele a povídkáře. V rámci tohoto programu totiž budete psát svůj příběh, ale má to jeden háček. Pokud přestanete byť jen na pár sekund, o vše přijdete. Musíte zkrátka neustále psát, díky čemuž tak vznikají jedinečné příběhy, které rozhodně stojí za to.

Remote, Keyboard & Mouse [Pro]

Jedna z nejpopulárnějších aplikací je opět k dispozici zcela zdarma. S pomocí aplikace Remote, Keyboard & Mouse [Pro] můžete velice snadno ovládat váš počítač či Mac za pomocí jablečného tabletu, telefonu a dokonce i v rámci Apple Watch. Program vám umožní ovládat kurzor, nabídne vám klávesnici, poradí si se změnou hlasitosti, umí ovládat multimédia, zapínat aplikace, ovládat systém a zvládne řadu dalších funkcí.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.