Zavřít reklamu

To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

She Sees Red

V dnešní době se stále větší popularitě těší takzvané interaktivní filmy, které působí jako hra. V takovýchto titulech totiž ovládáte chování postav ve zmiňovaném filmu, podle čehož ovlivňujete další vývoj samotného příběhu a samozřejmě i závěr. Přesně tohle vám dokáže nabídnout i She Sees Red Interactive Movie, kde se zhostíte role detektiva a vydáte se na vyřešení velice zvláštní záhady.

It’s About Time!

Aplikace It’s About Time! má pouze jednu nesmírně jednoduchou funkci, díky které dokáže skvěle ozvláštnit prostředí vaší domácnosti. Tento program totiž promění vaši jablečnou televizi v perfektně stylové hodiny, kdy zkrátka na velké obrazovce bude ukazovat aktuální čas.

Astrå

Ve hře Astra se spolu s Hemerou vrhnete na dobrodružnou cestu. Hemera je bohyně denního světla a na samotné cestě jí budete pomáhat v různých soubojích. Utkáte se totiž s řadou přisluhovačů temnot, kteří chtějí za každou cenu odstranit zmiňované denní světlo.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více