Zavřít reklamu

Duplicate Photos SweepOff, Compress Any Video Pro, Clipart 2000+, Timelime – Time tracking a Dying Light. To jsou 4 aplikace + 1 hra na macOS, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Nabídka je časově omezená a v době psaní článku byla ještě aktivní. Za případnou změnu ceny redakce nijak neručí.

Duplicate Photos SweepOff

Někdy se může stát, že určité své fotografie máte na Macu uloženy hned na několika místech, kvůli čemuž některé z nich můžete mít uloženy duplicitně. V takovém případě vám tyto duplikáty jen zbytečně zabírají místo na disku. Aplikace Duplicate Photos SweepOff se dokáže postarat o sken vašeho úložiště a v případě detekce zmiňovaných duplikátů vás o nich informuje a umožní vám je jednoduše odstranit.

  • Původní cena: 149 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Duplicate Photos SweepOff stáhnete kliknutím zde


Compress Any Video Pro

Jak již samotný název napovídá, aplikace Compress Any Video Pro se dokáže postarat o kompresi vašich videí, čímž značně sníží jejich velikost, aniž by došlo ke znatelnému úbytku na straně kvality. Potěšit přitom dokáže nesmírně jednoduché uživatelské rozhraní a podpora všech nejpoužívanějších formátů.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 99 Kč

Aplikaci Compress Any Video Pro stáhnete kliknutím zde


Clipart 2000+

Stažením aplikace Clipart 2000+ získáte přístup k rozsáhlé kolekci s více než dvěma tisíci ilustracemi, které můžete využít v aplikací kancelářského balíčku Microsoft Office a iWork, případně i v grafických editorech. Jednotlivé cliparty jsou dostupné ve vysokém rozlišení a ve formátech SVG a PNG.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Clipart 2000+ stáhnete kliknutím zde


Timelime – Time tracking

Aplikace Timelime – Time tracking primárně cílí na studenty, freelancery a ostatní, kteří potřebují přesně zaznamenat, kolik času strávili například nad projektem. O to se dokáže postarat přesně tento program, který následně jednotlivé údaje dává do grafů a dokáže vám tak graficky vykreslit, kolik času jste čemu věnovali.

  • Původní cena: 499 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Timelime – Time tracking stáhnete kliknutím zde


Dying Light

Na herní platformě Steam je nyní k dostání oblíbená hra Dying Light s 66% slevou. V tomto titulu se ocitnete postapokalyptickém období, konkrétně tedy ve městě, které sužuje šířící se virová epidemie měnící lidi v nemrtvé. Vaším způsobem bude v tomto prostředí přežít. Budete tedy hledat zásoby, vyrábět zbraně a čelit hordám nekompromisních nepřátel. Počítejte ale s tím, že vás hra nepostaví do role neporazitelného hráče. Přesně proto v některých případech bude lepší dát se na útěk, kdy navíc budete moci využít vaše skvělé schopnosti parkouru.

  • Původní cena: 29,99 €
  • Aktuální cena: 10,19 €

Aplikaci Dying Light stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více