Zavřít reklamu

Chybí vám pozvání vašeho partnera či partnerky do nějaké kavárny na rande, nevěříte si v kulinářských schopnostech a raději se dobře najíte ze stravy, kterou si sami nepřipravíte? Přestože je zákazníkům vstup do venkovních zahrádek a vnitřních prostorů restaurací, barů a kaváren zapovězen, stále je tu možnost objednání si jídla skrze výdejní okénko, nebo také pomocí rozvážkových služeb. V tomto výběru aplikací si ukážeme aplikace jak na objednávání jídel z podniků, tak i takové aplikace, které kladou důraz na ekologické stravování.

Dáme jídlo

I přesto, že již pravděpodobně tuto službu znáte, tak by bylo chybou, kdyby v našem výběru chyběla. Nabízí totiž rozvoz po 170 městech České republiky z více než 3 000 restaurací a kaváren – vaši oblíbenou zde tedy pravděpodobně najdete. Právě díky tomu, že se v databázi nachází podniků nespočet, si vyberou milovníci české, italské, americké i exotické kuchyně.

Aplikaci Dáme jídlo nainstalujete bezplatně zde

Wolt

V případě, že vám Dáme jídlo z nějakého důvodu nevyhovuje, tak vyzkoušejte aplikaci Wolt. Funguje v mnoha městech České republiky a stejně jako jeho konkurence nabízí rozvoz až k vám domů. Pokud například jedete z práce a pokrm byste si chtěli z restaurace vyzvednout, Wolt vám to umožňuje také, což se bude hodit zejména častým cestovatelům.

Aplikaci Wolt stáhnete bezplatně zde

Nesnězeno

Negativním trendem vyspělých zemí je vyhazování přebytku jídla, jelikož se nestihne zkonzumovat. Jestliže vám tento nekalý zvyk vadí a zároveň byste chtěli za oblíbené pochutiny ušetřit, doporučuji si nainstalovat aplikaci Nesnězeno. Jednotlivé podniky sem zadávají jídla, kterým zbývá jen pár hodin do expirace, stále jsou však chutná a hlavně s výraznou slevou. V době, kdy se v nich není možné najíst, si pokrmy můžete vyzvednout. Aplikaci si tedy oblíbíte ať už si chcete pochutnat, ušetřit anebo mít dobrý pocit z toho, že se díky vám využilo stále ještě výborné jídlo.

Aplikaci Nesnězeno nainstalujete bezplatně zde

HappyCow

Rozhodli jste se, že skončíte s konzumací masa nebo dokonce plánujete přejít na veganskou stravu? HappyCow nabídne seznam mnoha restaurací, kaváren i obchodů po celém světě, kde si vaše oblíbené pochutiny vychutnáte. Kromě vegetariánských a veganských restaurací je možné vyhledávat i podniky s bezlepkovými potravinami nebo obchody, co kladou důraz na zdravou výživu a ekologii. Jestli chcete s aplikací HappyCow naší planetě alespoň trochu pomoci, připravte si jednorázově 99 Kč.

Aplikaci HappyCow zakoupíte zde

Témata: ,
.