Zavřít reklamu

Myšlenkové mapy jsou skvělým způsobem, jak si uspořádat nápady, poznámky, naplánovat si různé projekty, práci a další věci. S myšlenkovými mapami lze skvěle pracovat také na iPhonu – pokud byste si chtěli vyzkoušet tvorbu těchto map na svém iOS zařízení, můžete vyzkoušet některou z aplikací, které vám představujeme v dnešním článku.

MindNode

Aplikace MindNode patří mezi velmi populární nástroje pro tvorbu myšlenkových map. Je multiplatformní a nabízí řadu možností pro zachycení vašich myšlenek a nápadů. V MindNode můžete pracovat s textem, fotografiemi, kresbami a dalším obsahem, který můžete po obrazovce svého iOS či iPadOS zařízení snadno přesouvat. Vytvořené mapy můžete upravovat a vylepšovat za pomoci různých motivů a samolepek, a sdílete je s ostatními. MindNode podporuje import i export z a do různých formátů a aplikací. Základní verze je k dispozici zdarma, v placené MindNode Plus (od 69,- / měsíčně) získáte bonusový obsah v podobě nových motivů, štítků, ale třeba také režimu soustředění, nástrojů navíc a dalších benefitů. Plusovou verzi si můžete bezplatně vyzkoušet po dobu jednoho měsíce.

SimpleMind +

Aplikace SimpleMind+ vám pomůže uspořádat si vaše vlastní myšlenky, nápady a poznámky. Její prostředí je přehledné, intuitivní a snadno ovladatelné, aplikace je multiplatformní s možností automatické synchronizace. SimpleMind+ nabízí neomezený prostor k vaší tvorbě a kreativitě a poskytne vám všechny potřebné nástroje pro tvorbu myšlenkových map. Své mapy můžete snadno upravovat a přizpůsobovat, přidávat mediální a další obsah a synchronizovat se službami Dropbox či Google Drive. Vytvořené mapy můžete sdílet v různých formátech včetně PDF a seskupovat je do složek.

Ayoa

Aplikace Ayoa přináší užitečnou kombinaci myšlenkových map a správy úkolů, což z ní dělá ideální nástroj zejména pro týmovou práci. Umožňuje spolupráci na dálku v reálném čase a nabízí výkonné nástroje pro tvorbu myšlenkových map i správu úkolů. Při práci s myšlenkovými mapami máte na výběr z několika různých stylů, svá díla můžete vylepšit s pomocí obrázků, emotikonů a úprav jednotlivých prvků. V rámci správy úkolů můžete využít plánovač a kalendář a snadno delegovat jednotlivé úkoly na členy týmu.

LucidChart

Aplikace Lucidchart představuje jednoduchou, ale účinnou a efektivní cestu k tvorbě myšlenkových map na iPhonu či iPadu. Umožní vám tvorbu řady různých diagramů s možností využití šablon. Na svých diagramech můžete spolupracovat s ostatními přizvanými uživateli, aplikace nabízí také možnost propojení s vašimi dokumenty na jiných zařízeních. Vytvořené diagramy můžete exportovat do formátů PDF, PNG či Visio a sledovat je také offline. Aplikace Lucidchart nabízí možnost integrace s řadou cloudových úložišť i vkládání diagramů na web. Aplikace je ke stažení zdarma, cena verze s bonusovým obsahem začíná na 159 korunách.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více