Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. V dnešním článku si představíme aplikaci MindNode pro záznam myšlenkových map.

[appbox appstore id1289197285]

Myšlenka je základem všeho. Z jedné jediné myšlenky se vždy zrodí další a další, a na konci tohoto řetězce myšlenek bývá často dobrý výsledek, ať už v podobě úspěšně splněného úkolu, dobře provedené práce, nebo třeba zcela nového a převratného vynálezu, který od základu změní historii. Pro správnou práci s myšlenkami a uspokojující výsledek je dobré mít možnost zaznamenat si své myšlenky tak, jak přicházejí, a mít v nich i vizuální přehled. K tomu vám může pomoci aplikace MindNode pro Mac, kterou si dnes představíme.

MindNode vám umožní zachytit veškeré vaše myšlenky, ať už v podobě textu, obrázku, odkazu či sezamu úkolů, které si můžete po splnění odškrtnout. K jednotlivým záznamům můžete přidávat poznámky. V aplikaci MindNode můžete svým myšlenkovým mapám taktéž propůjčit různé vzhledy, samozřejmostí je možnost exportu a sdílení obvyklými způsoby. S jednotlivými položkami v myšlenkové mapě si můžete dosytosti vyhrát, přesouvat je a dále upravovat, k ovládání aplikace můžete kromě myši či trackpadu použít také klávesové zkratky.

Aplikace MindNode je ke stažení zdarma, po dobu dvou týdnů si můžete vyzkoušet všechny její funkce.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více