Zavřít reklamu

Lossless Photo Squeezer, Pro Paint, Bridge Constructor, Icewind Dale a Warrior Chess. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Lossless Photo Squeezer – Reduce Image Size

Stažením aplikace Lossless Photo Squeezer – Reduce Image Size si přijdete na parádní nástroj, který se hodí především lidem, kteří častokrát pracují s obrázky a například je nahrávají na web. Tento program se totiž dokáže postarat o jejich kompresi, díky čemuž dojde ke zmenšení jejich velikosti. Je však nutné dodat, že program není k dispozici pro systém macOS Catalina a novější.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

ProPaint – Filter, Image and Photo Editor

Jestliže hledáte nějaký program pro úpravu vašich snímků a fotografií, tak by vám rozhodně neměla uniknout současná akce na aplikaci Pro Paint – Filter, Image and Photo Editor. Tento nástroj nabízí spoustu možností, štětců, filtrů, efektů a dalších. To vše je navíc k dispozici v jednoduchém uživatelském prostředí.

  • Původní cena. 249 Kč (Zdarma)

Bridge Constructor

Máte rádi zábavné hry, které zároveň procvičí vaše logické myšlení? V takovém případě by se vám mohl zalíbit titul Bridge Constructor, ve kterém se zhostíte role stavebního inženýra, kdy se konkrétně budete soustředit na stavbu mostů. Rozhodně se ale nejedná o nic jednoduchého. Mosty totiž musí vydržet určitý nápor a vaše zdroje budou samozřejmě omezené.

  • Původní cena: 199 Kč (49 Kč)

Icewind Dale: Enhanced Edition

Jestliže se považujete za fanoušky strategických RPG her, určitě byste se přinejmenším měli podívat na titul Icewind Dale: Enhanced Edition. V této hře totiž budete muset čelit nebezpečným tvorům tajemného světa a dokonce na vás bude záležet osud veškerého života.

  • Původní cena: 499 Kč (149 Kč)

Warrior Chess

Už vás nudí standardní šachy? Vyzkoušejte Warrior Chess – zábavnou, originální a návykovou hru, kde si můžete šachy zahrát ve 3D v tematicky laděném prostředí. Je libo Halloween, steampunk, nebo raději aztéckou civilizaci? Warrior Chess nabízí nejen toto, ale ještě mnohem více.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.