Zavřít reklamu

Earth 3D – Animal Atlas, Koi Pond 3D, Duplicate File Finder Pro, Dimensions a DevLife. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Earth 3D – Animal Atlas

Zakoupením aplikace Earth 3D – Animal Atlas si přijdete na parádní nástroj, který vám dokáže poskytnout notnou dávku informací o nejrůznějších zvířatech. Program představuje prakticky interaktivní glóbus, kdy si můžete prohlédnout nejrůznější části světa, konkrétně tedy zjistit, jaká zvířata kde žijí. To je doplněno i skvělé obrázky, a to nejen zvířat, ale také i rostlin.

 

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Earth 3D – Animal Atlas stáhnete zde


Koi Pond 3D

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou a oddechovou aplikace, u které můžete parádně zrelaxovat, zbystřete. Za zvýhodněnou cenu je totiž k dostání parádní program Koi Pond 3D. Tento nástroj vám spolu s harmonickou hudbou bude zobrazovat kapry Koi, což vás dokáže uklidnit. Jak to celé vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Koi Pond 3D stáhnete zde


Duplicate File Finder Pro

Starší Macy v základních konfiguracích bohužel nedisponují velkým úložištěm a je tedy snadné je zaplnit. V některých případech v zaplnění hrají hlavní roli takzvané duplikáty, tedy soubory, které se vám na disku sejdou hned několikrát a zbytečně tak zabírají místo. Může se jednat například o dokumenty či obrázky. S tímto problémem si naštěstí dokáže skvěle poradit aplikace Duplicate File Finder Pro. Ta nejprve proskenuje disk vašeho zařízení a případně detekuje přítomnost duplikátů, které samozřejmě dokáže i odstranit.

  • Původní cena: 499 Kč
  • Aktuální cena: 329 Kč

Aplikaci Duplicate File Finder Pro stáhnete zde


Dimensions

Aplikace Dimensions primárně cílí na vývojáře, grafiky a designéry, kteří při své práci samozřejmě potřebují pracovat s přesnými rozměry. Tento nástroj prakticky nahrazuje klasické pravítko a umožní vám změřit cokoliv přímo na obrazovce. Samozřejmě ani nezáleží na tom, zdali používáte externí monitor či nikoliv. Režim měření navíc můžete kdykoliv aktivovat prostřednictvím klávesové zkratky.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Dimensions stáhnete zde


DevLife

Napadlo vás někdy, jaké by to asi bylo, kdybyste se vydali dráhou grafika či programátora? To si můžete na „vlastní kůži“ vyzkoušet v parádním simulátoru DevLife, kde se zhostíte role muže těsně před jeho osmnáctými narozeninami. Vaším úkolem přitom bude odstartovat kariéru a je už jen na vás, zdali se ponoříte do světa grafického designu, anebo do vývoje. Následně si také můžete vybrat specializaci jako například webdesign či mobilní aplikace. Co když byste ale zpětně rádi změnili vaše rozhodnutí? Tak máte smůlu, budete muset žít s tím, co jste si zvolili. Hru si můžete vyzkoušet i zcela zdarma v rámci demo verze.

  • Původní cena: 9,99 €
  • Aktuální cena: 7,99 €

Aplikaci DevLife stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více