Zavřít reklamu

DirEqual, Home Inventory, Rotate & Flip Any Video, Boom2:Volume Boost & Equalizer a Sid Meier’s Civilization VI. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

DirEqual

Stažením aplikace DirEqual si přijdete na relativně zajímavý nástroj, s jehož pomocí můžete snadno a rychle procházet vaše složky. Tento nástroj vám totiž umožní postavit dvě složky vedle sebe a kupříkladu porovnávat jejich obsah, případně s nimi nadále pracovat.

  • Původní cena: 379 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci DirEqual stáhnete kliknutím zde


Home Inventory

Po dlouhé době se v akci znovu objevila nesmírně užitečná aplikace Home Inventory, která se prakticky hodí do každé domácnosti. Tento nástroj slouží pro zaznamenávání vašeho veškerého domácího vybavení v podobě nábytku, spotřebičů, elektroniky a dalších. Ke každému záznamu navíc můžete přidat vlastní popis či přiložit soubory. Na jednom místě tak můžete mít přehled o veškerém vybavení, manuálech, záručních listech, účtenkách a podobně.

  • Původní cena: 379 Kč
  • Aktuální cena: 249 Kč

Aplikaci Home Inventory stáhnete kliknutím zde


Rotate & Flip Any Video

Jak již samotný název napovídá, aplikace Rotate & Flip Any Video si dokáže poradit s lehkou úpravou vašich videí. Tento nástroj si konkrétně dokáže poradit s jejich otočením či překlopením a následným exportem v nejrůznějších formátech. Vše doplňuje jednoduché uživatelské prostředí a rychlost.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Rotate & Flip Any Video stáhnete kliknutím zde


Boom2:Volume Boost & Equalizer

Jestliže hledáte nějaký praktický nástroj, který by vám dokázal posloužit jakožto ekvalizér zvuku, tak byste určitě neměli přehlédnout aktuální slevu na aplikaci Boom2:Volume Boost & Equalizer. S pomocí tohoto programu si pak můžete upravovat zvuk tak, aby hrál co možná nejlépe, v čemž vám pomůže řada parádních funkcí.

  • Původní cena: 349 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Boom2:Volume Boost & Equalizer stáhnete zde


Sid Meier’s Civilization VI

Milovníkům strategických her ikonickou „Civilizaci“ pravděpodobně představovat nemusíme. Konkrétně se ale jedná o tahovou historickou strategii, ve které před vámi bude stát jediný cíl – rozšířit své vlastní impérium a podmanit si tak celý svět. Využít přitom můžete buďto hrubou sílu, strategické myšlení, diplomacii a podobně. Zároveň se budete potýkat s výzkumem technologií, získáváním zdrojů a podobně.

  • Původní cena: 59,99 €
  • Aktuální cena: 8,99 €

Aplikaci Sid Meier’s Civilization VI stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více