Zavřít reklamu

Dynamo, Process Monitor, Sticky Notes: Easy Note Taking, Wifiry: Wi-Fi Signal Strength a Attentat 1942. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Dynamo

Zakoupením aplikace Dynamo si přijdete na parádní rozšíření pro prohlížeč Safari, s jehož pomocí si usnadníte přehrávání videí. Program vám totiž umožní v případě přehrávaného videa jej zpomalit, zrychlit, anebo třeba přeskočit reklamu. K tomu všemu vám pouze vystačí znát klávesové zkratky.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Dynamo stáhnete zde


Process Monitor

Aplikace Process Monitor funguje jako takový lepší Monitor aktivity. Tento nástroj vám poskytne detailní informace o všech spuštěných procesech a umožní vám mezi nimi vyhledávat na základě nastavených filtrů. Výhodou navíc je, že si aplikace poradí s vyhledáním umístění daných programů, kdy dokáže vyhledat veškeré související složky a soubory.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Process Monitor stáhnete kliknutím zde


Sticky Notes: Easy Note Taking

Jestliže hledáte nějakou vhodnou alternativu za nativní Lístečky, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Sticky Notes: Easy Note Taking, která je dnes k dostání zcela zdarma. S pomocí tohoto nástroje si tak můžete vytvářet nejrůznější lístečky, které se navíc automaticky synchronizují s vaším účtem na Evernote a iCloudem.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Sticky Notes: Easy Note Taking stáhnete kliknutím zde


Wifiry: Wi-Fi Signal Strength

Jak již samotný název napovídá, aplikace Wifiry: Wi-Fi Signal Strength slouží pro monitorování síly Wi-Fi signálu v reálném čase. Program vám navíc dokáže zobrazit základní informace jako například IP adresu, MAC adresu, přenosové rychlosti, frekvenci, pásmo a řadu dalších. Zároveň umí i zanalyzovat ostatní dostupné sítě a říct vám, která z nich je v aktuální situaci nejlepší.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Wifiry: Wi-Fi Signal Strength stáhnete zde


Attentat 1942

Pokud se zajímáte o období druhé světové války a o roli obyčejných českých lidí v tomto ozbrojeném konfliktu, rozhodně by vám neměla utéct dnešní nabídka na hru Attentat 1942. O její vývoj se postarala pražská Karlova univerzita. Konkrétně se ocitnete v roku 1942, kdy říšský protektor Reinhard Heydrich umírá po atentátu. Hra je historicky velice přesná a vypráví dějiny očima obyčejných lidí. Attentat 1942 navíc nabízí rozsáhlé dialogy, u kterých záleží na vašich volbách, jenž určí další směr vašeho hraní.

  • Původní cena: 7,39 €
  • Aktuální cena: 3,62 €

Aplikaci Attentat 1942 stáhnete kliknutím zde

.