Zavřít reklamu

Translator App : Linguist, EzyCal: Time & Date, Wifiry: Wi-Fi Signal Strength a Thief. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Translator App : Linguist

Jestliže častokrát pracujete s překladačem, mohla by se vám hodit praktická apliakce Translator App : Linguist, ke které můžete přistupovat rovnou z horního menu baru či použitím klávesové zkratky. Program si poradí s více než 100 jazyky, mezi nimiž samozřejmě nechybí ani čeština, a zároveň zvládá překládat i celé dokumenty ve formátech TXT, DOC a RTF. Poradí si i s překladem slov či vět i v rámci aplikací.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Translator App : Linguist stáhnete zde


EzyCal: Time & Date

Aplikace EzyCal: Time & Date vám dokáže skvěle nahradit nativní Kalendář. Hlavní výhodou tohoto řešení je jeho jednoduchost a minimalistický design, jelikož k programu přistupujete opět přímo z horního menu baru, kde ihned vidíte všechny nadcházející události. Dokonce se i zobrazuje odpočet do zmiňovaných událostí a nechybí ani možnost synchronizace se všemi vašimi kalendáři.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci EzyCal: Time & Date stáhnete zde


News Headlines: App for Google

Stažením aplikace News Headlines: App for Google získáte parádní nástroj, který vás dokáže včas informovat o nejrůznějších novinkách ze světa. Program využívá zprávy z Googlu, jež vám bude zobrazovat rovnou z menu baru. Kdykoliv si tedy stačí rozkliknout appku a ihned vidíte, co se děje nového. Samozřejmě nechybí ani systémové notifikace.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci News Headlines: App for Google stáhnete zde


Wifiry: Wi-Fi Signal Strength

Jak již samotný název napovídá, aplikace Wifiry: Wi-Fi Signal Strength slouží pro monitorování síly Wi-Fi signálu v reálném čase. Program vám navíc dokáže zobrazit základní informace jako například IP adresu, MAC adresu, přenosové rychlosti, frekvenci, pásmo a řadu dalších. Zároveň umí i zanalyzovat ostatní dostupné sítě a říct vám, která z nich je v aktuální situaci nejlepší.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Wifiry: Wi-Fi Signal Strength stáhnete zde


Thief

Ve hře Thief se zhostíte role mistra všech zlodějů, který se jmenuje Garrett. Jak už to tak ale bývá, bohužel se ocitnete ve špatnou dobu na špatném místě. Samotný příběh této hry je velice zajímavý a dokáže vás upoutat na dlouhé hodiny. Zvládnete vyřešit záhadu, která se vznáší nad vaším městem?

  • Původní cena: 19,99 €
  • Aktuální cena: 2,99 €

Aplikaci Thief stáhnete zde

.