Zavřít reklamu

Unicorn Blocker, Color Folder Master, TinyCal, Dynamo a Toki ToriTo jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Unicorn Blocker: Adblock
Odlehčete Safari ve vašem Macu. Aplikace Unicorn Blocker zamezí načtení jakékoliv reklamy, která útočí na váš prohlížeč a data, čímž zajišťuje až 3x rychlejší prohlížení webu. Dejte sbohem vyskakujícím reklamám, obzvláště těm, které jsou 18+.

Color Folder Master

Ve složkách na vašem Macu vám může velice rychle vzniknout nepřehledný chaos, ve kterém se zkrátka už nejde vyznat. S tímto problémem si naštěstí poradí aplikace Color Folder Master. Tento nástroj vám totiž umožní upravit barvu samotné složky, díky čemuž se zbavíte zmiňovaného chaosu a budete přesně vědět, kde co máte hledat.

Dynamo

Zakoupením aplikace Dynamo si přijdete na parádní rozšíření pro prohlížeč Safari, s jehož pomocí si usnadníte přehrávání videí. Program vám totiž umožní v případě přehrávaného videa jej zpomalit, zrychlit, anebo třeba přeskočit reklamu. K tomu všemu vám pouze vystačí znát klávesové zkratky.

Tiny Calendar – CalenMob

Jestliže aktuálně hledáte nějaký přehledný a praktický kalendář, který byste mohli používat namísto nativní aplikace, tak by vás mohl zaujmout program Tiny Calendar – CalenMob. Tato aplikace vás na první pohled zaujme svým minimalistickým designem a perfektní přehledností.

Toki Tori

Do akce dnes zamířila také roztomilá a zábavná plošinovka s názvem Toki Tori. Kromě chození, skákání a zdolávání překážek vás v ní čeká také luštění a řešení nejrůznějších hádanek a hlavolamů, a to vše ve velmi hezky vypadajícím herním prostředí, se snadným ovládáním a chytlavým soundtrackem.

.