Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

CaveBat

Ve hře CaveBat se ocitnete v roli netopýra, s kterým budete muset překonávat různé překážky. Jelikož netopýři sídlí především v jeskyních, vaším hlavním nepřítelem se tak stane obyčejný stalaktit. Těm se budete muset patřičně vyhýbat a sbírat tak body.

Dyrii Journal

Aplikace Dyrii Journal cílí především na všechny blogery a cestovatele, kteří si chtějí udržet co možná nejlepší přehled nad klíčovými momenty svého života. V rámci této aplikace si navíc můžete vést například osobní deníček, který můžete mít před světem kompletně skrytý.

Reminder Pro-Minimalist remind

Aplikace Reminder Pro-Minimalist remind slouží pro jednoduché a přehledné spravování všech vašich připomínek. Při správném používání této aplikace byste měli maximalizovat vaši produktivitu a získat perfektní možnost ke správě vašeho volného času.

Aplikace na macOS

myTracks

Aplikace myTracks je doslova špičkou mezi svými konkurenty a slouží pro správu vašich GPS tras. Jednotlivá data do této aplikace můžete nahrát ze skutečně široké škály zařízení. S importovanými daty můžete následně patřičně pracovat a například si je vykreslit skrze Google Earth.

Word-Templates

Zakoupením aplikace Word-Templates získáte přístup k více než dvou stům přednavržených šablon, které jsou určeny k tvorbě dokumentů v rámci programu Microsoft Word. Tyto šablony jsou k dispozici hned ve dvou formátech, a to konkrétně v evropském formátu A4 a v americkém typu US Letter.

.