Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

EPSViewer Pro

Zakoupením aplikace EPSViewer Pro získáte parádní nástroj, s jehož pomocí si můžete otevřít různé grafické soubory. Tento program si konkrétně poradí se soubory ve formátu EPS, PDF, SVG, AI, PS a řadou dalších, které následně dokáže v případě potřeby převést.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Photos to Video

Pokud byste chtěli začít na vašem Macu převádět série fotografií na videa, může vám v tom skvěle pomoci aplikace s názvem Photos to Video. Díky tomuto šikovnému nástroji vytvoříte videa z vašich fotografií v pouhých třech krocích. Aplikace vás detailně provede celým procesem, a umožní vám také přizpůsobení jednotlivých parametrů výsledného videa.

Photos to Video
  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Cisdem Video Converter Lite

Tato aplikace vám poskytuje vše, co potřebujete ke konverzi videí pro běžná zařízení. Umožní vám to převést vaše oblíbené video nebo video soubory pro iPad, iPhone, Apple TV nebo iPod. Vhodné pro editaci v iMovie, iDVD nebo Final Cut Pro.

  • Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

USBclean

Zakoupením aplikace USBclean si přijdete na parádní nástroj, který se dokáže postarat o pročištění vašich USB disků. Jednoduše stačí připojit danou flashu, otevřít aplikaci a o zbytek se program postará za vás. Konkrétně dokáže odstranit skryté soubory a obecně tak celé úložiště pročistit.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)
.