Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Spider-Man: Balíček dvou filmů

Máte rádi novější snímky o Spider-Manovi? Služba iTunes nabízí možnost zakoupení balíčku dvou filmů. Jedná se o tituly Spider-Man: Návrat domů a Spider-Man: Daleko od domova. Oba tituly nabízí jak český dabing, tak i české titulky.

Balíček filmů o Spider-Manovi stáhnete za 329 korun zde.

Ježek Sonic + Bumblebee

Tato kolekce filmů je primárně určená spíše mladším divákům, určitě si je ale užijí i dospělí. V tomto balíčku najdete snímek Ježek Sonic z roku 2020 s Jimem Carreym a akční podívanou Bumblebee z roku 2018 s Hailee Steinfeld a Johnem Cenou. Oba snímky nabízí české znění i české titulky.

Balíček filmů Ježek Sonic + Bumblebee stáhnete za 298 korun zde.

Trilogie Kmotr

Tento víkend máte kromě jiného také možnost stáhnout si trojici kultovních snímků ze série Kmotr. Trilogie chronologicky mapuje celý příběh od útěku Vita Andoliniho ze Sicílie až po smrt Michaela Corleona. Snímek Kmotr nabízí pouze české titulky, filmy Kmotr II a Kmotr III nabízí české titulky i dabing.

Trilogii Kmotr pořídíte za 399 korun zde.

Očista: Kolekce 4 filmů

Když v roce 2013 spatřil světlo světa snímek Očista, asi jen málokdo čekal, jak moc se nakonec stane úspěšným. Z Očisty se v průběhu let stala populární série, kterou si nyní můžete kompletně stáhnout na iTunes. Obsahuje tituly Očista (2013), Očista: Anarchie (2014), Očista: Volební rok (2016) a První očista (2018). Snímky Očista a První očista jsou s českými titulky, u ostatních filmů najdete kromě titulků i český dabing.

Kolekci filmů Očista stáhnete za 349 korun zde.

Rychle a zběsile: Balíček 8 filmů

Počátky série Rychle a zběsile se datují do roku 2001, kdy spatřil světlo světa první film. Postupem času přibývaly do sbírky další tituly, kde nebyla nouze o akci, rychlá a výkonná auta, krásné ženy a silné, neohrožené muže. Potřebujete opravdu vypnout a vydechnout si? Nechte se strhnout rychlými koly. Kolekce snímků obsahuje tituly Rychle a zběsile (2001), Rychle a zběsile 2 (2003), Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006), Rychlí a zběsilí (2009), Rychle a zběsile 5 (2011), Rychle a zběsile 6 (2013), Rychle a zběsile 7 (2015) a Rychle a zběsile 8 (2017). Všechny filmy nabízí český dabing i titulky.

Balíček filmů Rychle a zběsile pořídíte za 499 korun zde.

Témata: , , ,
.