Zavřít reklamu

Ležení u vody vás omrzelo, na výlet je příliš velké horko, nebo se vám zkrátka jen nikam nechce a raději byste nedělní večer strávili doma u filmu? Pokud se rozhodujete, na co se dnes podíváte, můžete vybrat některý z filmů, které Apple nabízí na iTunes po omezenou dobu za cenu pod 150 korun.

Goldeneye

Bondovky s Piercem Brosnanem považuje řada fanoušků za jednu z nejlepších věcí, které v tomto směru přinesla devadesátá léta. Pokud máte chuť zavzpomínat si na „brosnanovskou“ éru filmů o agentovi s povolením zabíjet, nenechte si na iTunes ujít titul Goldeneye, ve kterém se dále předvede například Sean Bean, Izabella Scorupco nebo Judi Dench.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Snímek Goldeneye pořídíte zde.

Rychle a zběsile

Zatímco někoho nechává franšíza Rychle a zběsile zcela chladným, jiní na tyto filmy nedají dopustit. Pokud patříte do druhé jmenované skupiny, můžete si tento víkend připomenout první snímek z této série – film Rychle a zběsile, ve kterém uvidíte Vina Diesela, Paula Walkera, Michelle Rodriguez a řadu dalších.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Rychle a zběsile pořídíte zde.

Podfu(c)k

Krádež obřího diamantu, chronický hazardér, předem zaplacený boxerský zápas a padouch, který vlastní prasečí farmu. Kombinace všech těchto faktorů napovídá, že ve filmu Podfu(c)k nuda rozhodně nehrozí. Ve filmu z režisérské dílny Guye Ritchieho uvidíme Benicia del Tora, Brada Pitta, Jasona Stathama a další.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Podfu(c)k pořídíte zde.

Jurský park

Máte rádi dinosaury a chtěli byste si připomenout snímek, který počátkem devadesátých let minulého století odstartoval celosvětovou dinománii? Na iTunes můžete nyní stáhnout legendární Jurský park Stevena Spielberga se Samem Neillem, Laurou Dern, Jeffem Goldblumem a dalšími. Součástí filmu jsou i bonusy iTunes Extras.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Jurský park pořídíte zde.

Enemy at the Gates

Snímek Enemy at the Gates připomíná události z července roku 1942, kdy započala jedna z největších bitev druhé světové války. Film o bitvě o Stalingrad je inspirován stejnojmennou knihou Williama Craiga, režie se ujal Jean-Jaques Annaud, a zahráli si v něm například Joseph Fiennes, Jude Law, Rachel Weisz, Bob Hoskins, Ed Harris a další.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina

Snímek Enemy at the Gates pořídíte zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více