Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

The Fockers Trilogie

Oblíbili jste si komediální filmy ze série „Fotr je lotr“ s Benem Stillerem a Robertem DeNirem? Pak vás jistě potěší skutečnost, že na iTunes máte možnost výhodně zakoupit balíček tří titulů – jedná se o tituly Fotr je lotr (2000), Jeho fotr, to je lotr (2004) a Fotři jsou lotři (2010). Všechny tři snímky nabízejí český dabing i titulky.

Trilogii The Fockers stáhnete za 399 korun zde.

Fantastická zvířata: Kolekce 2 filmů

Děj snímků ze série Fantastická zvířata se odehrává v době před dobrodružstvími Harryho Pottera. V této minikolekci najdete snímky Fantastická zvířata a kde je najít (2018) a Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018). Oba tituly můžete sledovat také v češtině nebo s českými titulky.

Dvojici filmů ze série Fantastická zvířata stáhnete za 499 korun zde.

Trilogie Kmotr

Tento víkend máte kromě jiného také možnost stáhnout si trojici kultovních snímků ze série Kmotr. Trilogie chronologicky mapuje celý příběh od útěku Vita Andoliniho ze Sicílie až po smrt Michaela Corleona. Snímek Kmotr nabízí pouze české titulky, filmy Kmotr II a Kmotr III nabízí české titulky i dabing.

Trilogii Kmotr stáhnete za 399 korun zde.

Rychle a zběsile: Kolekce 8 filmů

Počátky série Rychle a zběsile se datují do roku 2001, kdy spatřil světlo světa první film. Postupem času přibývaly do sbírky další tituly, kde nebyla nouze o akci, rychlá a výkonná auta, krásné ženy a silné, neohrožené muže. Potřebujete opravdu vypnout a vydechnout si? Nechte se strhnout rychlými koly. Kolekce snímků obsahuje tituly Rychle a zběsile (2001), Rychle a zběsile 2 (2003), Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006), Rychlí a zběsilí (2009), Rychle a zběsile 5 (2011), Rychle a zběsile 6 (2013), Rychle a zběsile 7 (2015) a Rychle a zběsile 8 (2017). Všechny filmy nabízí český dabing i titulky.

Kolekci 8 filmů ze série Rychle a zběsile stáhnete za 499 korun zde.

Kolekce filmů o Robertu Langdonovi
Máte rádi příběhy z dílny spisovatele Dana Browna i jejich filmová zpracování? Na iTunes si nyní můžete stáhnout kolekci filmů Andělé a démoni (2009), Šifra Mistra Leonarda (2006) a Inferno (2016). Všechny tři filmy můžete zhlédnout s českým dabingem i titulky.

Kolekci filmů o Robertu Langdonovi stáhnete za 379 korun zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.