Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Deadpool – kolekce 2 filmů

Baví vás akční a vtipné snímky o tak trochu jiném superhrdinovi Deadpoolovi? V tomto balíčku si můžete zvýhodněně pořídit tituly Deadpool a Deadpool 2. U obou filmů si můžete zapnout jak český dabing, tak i české titulky.

Tomb Raider – kolekce 2 filmů

Patříte mezi fanoušky neohrožené Lary Croft? Pak byste si tento víkend mohli zpestřit kolekcí dvou snímků s touto hrdinkou – Lara Croft: Tomb Raider a Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life. Oba filmy nabízí jak český dabing, tak i české titulky.

Kolekce filmů o Robertu Langdonovi

Baví vás filmové adaptace knih z dílny spisovatele Dana Browna s Robertem Landgonem? Na iTunes si nyní můžete stáhnout kolekci filmů Andělé a démoni (2009), Šifra Mistra Leonarda (2006) a Inferno (2016). Všechny tři filmy můžete zhlédnout s českým dabingem i titulky.

Kolekce 5 Sci-Fi filmů

Pokud se řadíte mezi fanoušky žánru sci-fi a váháte, čím obohatit svou filmovou sbírku, můžete vyzkoušet kolekci 5 sci-fi filmů. V tomto balíčku najdete tituly Cloverfield, Deep Impact, Event Horizon, Super 8 a Terminator Genisys. U filmů Super 8 a Terminator Genisys najdete český dabing i titulky, ostatní filmy jsou v angličtině.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více