Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Fantastická zvířata – balíček dvou filmů

Děj snímků ze série Fantastická zvířata se odehrává v době před dobrodružstvími Harryho Pottera. V této minikolekci najdete snímky Fantastická zvířata a kde je najít (2018) a Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018). Oba tituly můžete sledovat také v češtině nebo s českými titulky.

Kolekci filmů z řady Fantastická zvířata pořídíte za 499 korun zde.

 

Kolekce 4 filmů s Tomem Hanksem

Tom Hanks je excelentní herec, který zazářil již v řadě filmů. V tomto balíčku čtyř snímků najdete tituly Cast Away (2000), Chyť mě, když to dokážeš (2003), Forrest Gump (1995) a Terminál (2004). První tři jmenované filmy můžete zhlédnout s českým dabingem a titulky, snímek Terminál nabízí pouze české titulky.

Kolekci čtyř filmů s Tomem Hanksem stáhnete za 379 korun zde.

Kolekce tří filmů o Robertu Langdonovi

Máte rádi příběhy z dílny spisovatele Dana Browna i jejich filmová zpracování? Na iTunes si nyní můžete stáhnout kolekci filmů Andělé a démoni (2009), Šifra Mistra Leonarda (2006) a Inferno (2016). Všechny tři filmy můžete zhlédnout s českým dabingem i titulky.

Kolekci tří filmů o Robertu Langdonovi stáhnete za 379 korun zde.

Jak vycvičit draka – kolekce 3 filmů

Užijte si dobrodružství se statečným Škyťákem, jeho drakem Bezzubkou a dalšími oblíbenými (nejen) dračími hrdiny. V balíčku filmů najdete snímky Jak vycvičit draka (2010), Jak vycvičit draka 2 (2014) a Jak vycvičit draka 3 (2019). Druhé dva snímky můžete sledovat s českým dabingem i titulky, film Jak vycvičit draka 2010 bohužel v češtině dostupný není.

Kolekci tří filmů o dracích stáhnete za 399 korun zde.

Balíček pěti akčních filmů

Milujete akci, dobrodružství a napětí? V tomto balíčku pěti akčních filmů budete mít všeho požehnaně. Najdete zde tituly G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009), Jack Ryan: Shadow Recruit (2014), Loupež po italsku (2003), Želvy Ninja (2014) a Lara Croft: Tomb Raider (2001). Všechny snímky s výjimkou Jacka Ryana můžete sledovat s českým dabingem i titulky.

Kolekci pěti akčních filmů stáhnete za 599 korun zde.

Témata: , ,
.