Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Mission: Impossible – kolekce 6 filmů

První snímek série Mission: Impossible se dostal do kin již v roce 1996. Akční příběhy Ethana Hunta s Tomem Cruisem v hlavní roli si rychle získaly svou popularitu. Pokud i vy patříte mezi příznivce těchto akčních filmů, nenechte si ujít kolekci, ve které najdete snímky Mission: Impossible (1996), Mission Impossible 2 (2000), Mission Impossible 3 (2006), Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011), Mission: Impossible Národ grázlů (2015) a Mission: Impossible – Fallout (2018). Všechny tituly s výjimkou Mission: Impossible – Ghost Protocol nabízí český dabing i titulky.

Kolekci snímků Mission: Impossible stáhnete za 399 korun zde.

Ježek Sonic + Bumblebee

Tato kolekce filmů je primárně určená spíše mladším divákům, určitě si je ale užijí i dospělí. V tomto balíčku najdete snímek Ježek Sonic z roku 2020 s Jimem Carreym a akční podívanou Bumblebee z roku 2018 s Hailee Steinfeld a Johnem Cenou. Oba snímky nabízí české znění i české titulky.

Snímky Ježek Sonic a Bumblebee stáhnete za 179 korun zde.

Trilogie Pařba

Bavíte se rádi u série snímků o partě přátel, jejichž zpočátku nevinná zábava se vždy nějakým podivným způsobem zvrhne v divokou jízdu? V této kolekci najdete komedie The Hangover, The Hangover Part II a The Hangover Part III. Snímky The Hangover a The Hangover Part II jsou v angličtině, u filmu The Hangover Part III najdete český dabing i titulky.

Trilogii Pařba stáhnete za 599 korun zde.

Kolekce 5 hudebních snímků

Milujete muzikály a filmy s hudební tématikou? Pak by vám neměl uniknout balíček pěti hudebních filmů. Kolekce obsahuje tituly Staying Alive (1983), Pomáda (1987), Dreamgirls (2007), Footloose (1984) a Flashdance (1993). Film Staying Alive obsahuje české titulky, snímky Pomáda, Footloose a Flashdance nabízí český dabing, snímek Dreamgirls je v angličtině.

Kolekci 5 hudebních snímků stáhnete za 535 korun zde.

Vetřelec: Kolekce 6 filmů

Ve virtuální poličce každého milovníka legendárního Vetřelce by rozhodně neměla chybět tato kolekce šesti filmů. Balíček obsahuje tituly Vetřelec (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelci (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec 3 (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec: Vzkříšení (angličtina, čeština, české titulky), Prometheus (angličtina, čeština, české titulky) a Vetřelec: Covenant (angličtina, čeština, české titulky).

Kolekci snímků ze série Vetřelec stáhnete za 999 korun zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.