Zavřít reklamu

Chtěli byste si zpestřit víkend zhlédnutím zajímavých filmů? Stejně jako každý pátek vám i dnes na stránkách Jablíčkáře představujeme výběr kolekcí, díky kterým můžete získat soubor filmů stejného režiséra, žánru, série či tématu za zvýhodněnou cenu.

Harry Potter – kolekce 8 filmů

Tento víkend se můžete nechat naplno pohltit dobrodružstvím mladého čaroděje Harryho Pottera a jeho přátel. Kolekce obsahuje všechny filmy základní série – Harry Potter a kámen mudrců, Harry Potter a tajemná komnata, Harry Potter a vězeň z Azkabanu, Harry Potter a ohnivý pohár, Harry Potter a Fénixův řád, Harry Potter a princ dvojí krve a oba díly Harry Potter a relikvie smrti. Všech osm filmů nabízí jak český dabing, tak i titulky.

Kolekce 5 filmů s Audrey Hepburn

Patříte mezi obdivovatele neopakovatelného šarmu legendární herečky Audrey Hepburn? Na iTunes si nyní můžete stáhnout kolekci pěti jejích filmů. Ve sbírce najdete tituly Paříž, když to hoří, Sabrina, Prázdniny v Římě, Usměvavá tvář a Snídaně u Tiffanyho. Film Sabrina je pouze v anglickém znění, u ostatních snímků najdete české titulky.

Cloverfield – kolekce 2 filmů

Snímky Cloverfield (Monstrum) a Ulice Cloverfield 10 jsou napínavé a velmi svérázné. Pokud si libujete v tematice apokalypsy a atmosféře tajemna, určitě byste jim měli dát šanci. V této kolekce nalezenete snímek Cloverfield (Monstrum) a snímek Ulice Cloverfield 10. Film Monstrum je v anglickém znění, u titulu Ulice Cloverfield 10 naleznete český dabing i titulky.

Dannyho parťáci – filmová kolekce

Máte rádi chytré a zábavné filmy ze série Dannyho parťáci? Pak vás na iTunes jistě potěší kolekce, která obsahuje filmy Dannyho parťáci, Dannyho parťáci 2, Dannyho parťáci 3 a Debbie a její parťačky. Filmy Dannyho parťáci a Debbie a její parťačky nabízejí český dabing i titulky, u ostatních filmů je anglické znění.

Témata: ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více