Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Trilogie Ladíme

Pokud patříte mezi příznivce snímků ze série Ladíme!, jistě vás potěší, že si na iTunes můžete nyní stáhnout kompletní trilogii. Tato kolekce obsahuje snímky Ladíme!, Ladíme! 2 a Ladíme! 3. Snímek Ladíme! je k dispozici v češtině, u filmu Ladíme! 2 najdete kromě českého dabingu také české titulky a u filmu Ladíme! 3 české titulky.

 

Balíček filmů Ladíme pořídíte za 299 korun zde.

Trilogie Kmotr

Tento víkend máte kromě jiného také možnost stáhnout si trojici kultovních snímků ze série Kmotr. Trilogie chronologicky mapuje celý příběh od útěku Vita Andoliniho ze Sicílie až po smrt Michaela Corleona. Snímek Kmotr nabízí pouze české titulky, filmy Kmotr II a Kmotr III nabízí české titulky i dabing.

Trilogii Kmotr pořídíte za 399 korun zde.

Očista

Když v roce 2013 spatřil světlo světa snímek Očista, asi jen málokdo čekal, jak moc se nakonec stane úspěšným. Z Očisty se v průběhu let stala populární série, kterou si nyní můžete kompletně stáhnout na iTunes. Obsahuje tituly Očista (2013), Očista: Anarchie (2014), Očista: Volební rok (2016) a První očista (2018). Snímky Očista a První očista jsou s českými titulky, u ostatních filmů najdete kromě titulků i český dabing.

 

Sérii Očista pořídíte za 349 korun zde.

Transformers: Kolekce 5 filmů

Transformers jsou u spousty filmových fanoušků oblíbeným fenoménem. Nechte se pohltit akčními příběhy Autobotů a Deceptikonů a strhující atmosférou honiček s velkým množstvím výbuchů. V kolekci najdete filmy Transformers, Transformers: Pomsta poražených, Transformer: Temná strana Měsíce, Transformers: Zánik a Transformers: Poslední rytíř. Všechny filmy v kolekci nabízí české titulky i český dabing.

Kolekci 5 filmů Transformers pořídíte za 599 korun zde.

Kolekce 4 filmů s Bradem Pittem

Brad Pitt je hercem mnoha tváří, který se objevil v řadě filmů napříč žánry. V kolekci čtyř filmů na iTunes najdete snímky Sázka na nejistotu (2015), Světová válka Z (2013), Spojenci (2016) a Mexičan (2001). Filmy Světová válka Z a Mexičan obsahují české titulky, ostatní jsou i s českým dabingem.

 

Kolekci 4 filmů s Bradem Pittem pořídíte za 499 korun zde.

Témata: ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více