Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Brad Pitt: Kolekce 4 filmů

Brad Pitt je hercem mnoha tváří, který se objevil v řadě filmů napříč žánry. V kolekci čtyř filmů na iTunes najdete snímky Sázka na nejistotu (2015), Světová válka Z (2013), Spojenci (2016) a Mexičan (2001). Filmy Světová válka Z a Mexičan obsahují české titulky, ostatní jsou i s českým dabingem.

Kolekci 4 filmů s Bradem Pittem stáhnete za 286 korun zde.

Kolekce 5 hudebních filmů

Milujete muzikály a filmy s hudební tématikou? Pak by vám neměl uniknout balíček pěti hudebních filmů. Kolekce obsahuje tituly Staying Alive (1983), Pomáda (1987), Dreamgirls (2007), Footloose (1984) a Flashdance (1993). Film Staying Alive obsahuje české titulky, snímky Pomáda, Footloose a Flashdance nabízí český dabing, snímek Dreamgirls je v angličtině.

Kolekci 5 hudebních filmů stáhnete za 349 korun zde.

Harry Potter: Kolekce 8 filmů

U obsáhlejších sbírek ještě chvíli zůstaneme. V nabídce iTunes je totiž kromě jiného také kompletní kolekce všech filmů z populární série příběhů o mladém čarodějovi Harrym Potterovi. Sbírka čítá všechny filmy hlavní série, tedy Harry Potter a kámen mudrců (2001), Harry Potter a tajemná komnata (2002), Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004), Harry Potter a ohnivý pohár (2005), Harrry Potter a Princ dvojí krve (2009), Harry Potter a Relikvie smrti 1 (2010) a Harry Potter a Relikvie smrti 2 (2011). Všechny filmy v kolekci nabízí český dabing i titulky.

Kolekci filmů o Harrym Potterovi stáhnete za 1490 korun zde.

Vetřelec: Kolekce 6 filmů

Ve virtuální poličce každého milovníka legendárního Vetřelce by rozhodně neměla chybět tato kolekce šesti filmů. Balíček obsahuje tituly Vetřelec (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelci (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec 3 (angličtina, čeština, české titulky), Vetřelec: Vzkříšení (angličtina, čeština, české titulky), Prometheus (angličtina, čeština, české titulky) a Vetřelec: Covenant (angličtina, čeština, české titulky).

Kolekci filmů o Vetřelci stáhnete za 999 korun zde.

Jumanji: Kolekce 2 filmů

Populární příběh o hře Jumanji se dočkal svého přepracování, ve kterém mimo jiné účinkuje Dwayne “The Rock” Johnson. V balíčku Jumanji získáte filmy Jumanji: Vitejte v džungli a Jumanji: Další level. Oba tituly si můžete přehrát jak s českými titulky, tak i s dabingem.

Kolekci 2 filmů Jumanji stáhnete za 658 korun zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více