Zavřít reklamu

V nabídce filmů na službě iTunes se kromě jednotlivých titulů dají nalézt i balíčky, které spojuje například stejný žánr, herci, režisér nebo série. Filmy, obsažené v těchto balíčcích, vás většinou vyjdou levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně. Kterými filmovými balíčky si můžete zpříjemnit tento víkend?

Ježek Sonic + Bumblebee

Tato kolekce filmů je primárně určená spíše mladším divákům, určitě si je ale užijí i dospělí. V tomto balíčku najdete snímek Ježek Sonic z roku 2020 s Jimem Carreym a akční podívanou Bumblebee z roku 2018 s Hailee Steinfeld a Johnem Cenou. Oba snímky nabízí české znění i české titulky.

Snímky Ježek Sonic a Bumlebee stáhnete za 298 korun zde.

Jack Reacher: Kolekce 2 filmů

Milovníkům akce a příznivcům bývalého vojenského vyšetřovatele Jacka Reachera je určena kolekce dvou filmů, ve kterých titulní roli zmíněného hrdiny ztvárnil herec Tom Cruise. Jedná se o filmy Jack Reacher a Jack Reacher: Nevracej se. Film Jack Reacher je s českými titulky, u snímku Jack Reacher: Nevracej se najdete kromě titulků také český dabing.

Dvojici filmů o Jacku Reacherovi stáhnete za 179 korun zde.

Rychle a zběsile: Kolekce 8 filmů

Počátky série Rychle a zběsile se datují do roku 2001, kdy spatřil světlo světa první film. Postupem času přibývaly do sbírky další tituly, kde nebyla nouze o akci, rychlá a výkonná auta, krásné ženy a silné, neohrožené muže. Potřebujete opravdu vypnout a vydechnout si? Nechte se strhnout rychlými koly. Kolekce snímků obsahuje tituly Rychle a zběsile (2001), Rychle a zběsile 2 (2003), Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006), Rychlí a zběsilí (2009), Rychle a zběsile 5 (2011), Rychle a zběsile 6 (2013), Rychle a zběsile 7 (2015) a Rychle a zběsile 8 (2017). Všechny filmy nabízí český dabing i titulky.

Kolekci snímků ze série Rychle a zběsile pořídíte za 499 korun zde.

Trilogie Temný rytíř

Řadíte se spíše mezi fanoušky batmanovských filmových ság? Pak vás jistě na iTunes potěší možnost pořízení kompletní trilogie Temný rytíř. V tomto balíčku filmů najdete tituly Batman začíná z roku 2005, Temný rytíř z roku 2008 a Temný rytíř povstal z roku 2012. Všechny tři filmy, které jsou součástí této kolekce, nabízejí český dabing i české titulky.

Trilogii Temný rytíř pořídíte za 599 korun zde.

Deadpool: Kolekce 2 filmů

Baví vás akční a vtipné snímky o tak trochu jiném superhrdinovi Deadpoolovi? V tomto balíčku si můžete zvýhodněně pořídit tituly Deadpool a Deadpool 2. U obou filmů si můžete zapnout jak český dabing, tak i české titulky.

Kolekci filmů o Deadpoolovi stáhnete za 399 korun zde.

Témata: , , ,
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.