Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Jack Reacher: Kolekce 2 filmů

Milovníkům akce a příznivcům bývalého vojenského vyšetřovatele Jacka Reachera je určena kolekce dvou filmů, ve kterých titulní roli zmíněného hrdiny ztvárnil herec Tom Cruise. Jedná se o filmy Jack Reacher a Jack Reacher: Nevracej se. Film Jack Reacher je s českými titulky, u snímku Jack Reacher: Nevracej se najdete kromě titulků také český dabing.

Dvojici snímků o Jacku Reacherovi pořídíte za 138 korun zde.

GODZILLA: Kolekce 4 filmů

Pokud vás baví filmy o Godzille, přijdete si na iTunes tento víkend na své. V této kolekci najdete snímky Godzilla vs. Kong (angličtina), Godzilla II: Král Monster (angličtina, čeština, české titulky), Kong: Ostrov lebek (angličtina, čeština, české titulky) a Godzilla (angličtina, čeština, české titulky)

Kolekci snímků Godzilla stáhnete za 799 korun zde.

Kolekce 5 oscarových filmů

Máte rádi oscarové snímky? Připomenout si některé z oceněných filmů můžete díky pětici snímků, které jsou nyní na iTunes k dostání za zvýhodněnou cenu. Jedná se o filmy Tahle země není pro starý (2007), Čistá duše (2003), Americká krása (1999), Forrest Gump (1995) a Cena za něžnost (1983). Kromě Americké krásy a Ceny za něžnost nabízí všechny filmy české titulky i dabing.

Kolekci 5 oscarových filmů stáhnete za 599 korun zde.

Kolekce 5 filmů s Audrey Hepburn

Patříte mezi obdivovatele neopakovatelného šarmu legendární herečky Audrey Hepburn? Na iTunes si nyní můžete stáhnout kolekci pěti jejích filmů. Ve sbírce najdete tituly Paříž, když to hoří, Sabrina, Prázdniny v Římě, Usměvavá tvář a Snídaně u Tiffanyho. Film Sabrina je pouze v anglickém znění, u ostatních snímků najdete české titulky.

Kolekci filmů s Audrey Hepburn stáhnete za 535 korun zde.

Cloverfield: Kolekce 2 filmů

Snímky Cloverfield (Monstrum) a Ulice Cloverfield 10 jsou napínavé a velmi svérázné. Pokud si libujete v tematice apokalypsy a atmosféře tajemna, určitě byste jim měli dát šanci. V této kolekce nalezenete snímek Cloverfield (Monstrum) a snímek Ulice Cloverfield 10. Film Monstrum je v anglickém znění, u titulu Ulice Cloverfield 10 naleznete český dabing i titulky.

Balíček filmů Cloverfield stáhnete za 179 korun zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.