Zavřít reklamu

V nabídce filmů na službě iTunes se kromě jednotlivých titulů dají nalézt i balíčky, které spojuje například stejný žánr, herci, režisér nebo série. Filmy, obsažené v těchto balíčcích, vás většinou vyjdou levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně. Kterými filmovými balíčky si můžete zpříjemnit tento víkend?

Transformers – kolekce 5 filmů

Transformers jsou u spousty filmových fanoušků oblíbeným fenoménem. Nechte se pohltit akčními příběhy Autobotů a Deceptikonů a strhující atmosférou honiček s velkým množstvím výbuchů. V kolekci najdete filmy Transformers, Transformers: Pomsta poražených, Transformer: Temná strana Měsíce, Transformers: Zánik a Transformers: Poslední rytíř. Všechny filmy v kolekci nabízí české titulky i český dabing.

Kolekci 5 filmů Transformers pořídíte za 599 korun zde.

Mission: Impossible – kolekce 6 filmů

První snímek série Mission: Impossible se dostal do kin již v roce 1996. Akční příběhy Ethana Hunta s Tomem Cruisem v hlavní roli si rychle získaly svou popularitu. Pokud i vy patříte mezi příznivce těchto akčních filmů, nenechte si ujít kolekci, ve které najdete snímky Mission: Impossible (1996), Mission Impossible 2 (2000), Mission Impossible 3 (2006), Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011), Mission: Impossible Národ grázlů (2015) a Mission: Impossible – Fallout (2018). Všechny tituly s výjimkou Mission: Impossible – Ghost Protocol nabízí český dabing i titulky.

Kolekci 6 filmů Mission: Impossible pořídíte za 699 korun zde.

Aquaman / Wonder Woman / Liga spravedlnosti – kolekce 3 filmů

Milovníky akční podívané se superhrdiny jistě potěší tato zajímavá kolekce snímků z DC univerza. V rámci tohoto balíčku získáte filmy Aquaman (2018), Wonder Woman (2017), Liga spravedlnosti (2017).  Všechny filmy, obsažené v tomto balíčku, nabízí český dabing i české titulky.

Kolekci filmů Aquaman, Wonder Woman a Liga spravedlnosti pořídíte za 599 korun zde.

Cloverfield – kolekce 2 filmů

Snímky Cloverfield (Monstrum) a Ulice Cloverfield 10 jsou napínavé a velmi svérázné. Pokud si libujete v tematice apokalypsy a atmosféře tajemna, určitě byste jim měli dát šanci. V této kolekce nalezenete snímek Cloverfield (Monstrum) a snímek Ulice Cloverfield 10. Film Monstrum je v anglickém znění, u titulu Ulice Cloverfield 10 naleznete český dabing i titulky.

Kolekci 2 filmů Cloverfield pořídíte za 179 korun zde.

Pomáda – kolekce 2 filmů

Pokud patříte mezi milovníky filmových muzikálů, můžete tento víkend strávit sledováním Pomády, a to hned ve dvou verzích. V tomto balíčku najdete původní snímek s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John a film Pomáda 2 s Maureen Teefy. První Pomádu můžete zhlédnout s českým dabingem i titulky, Pomáda 2 nabízí české titulky.

Kolekci 2 filmů Pomáda pořídíte za 149 korun zde.

 

Témata: , ,
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.