Zavřít reklamu

Apple je jedna z mála technologických společností, kterým záleží na bezpečnosti a ochraně soukromí svých zákazníků. Dokazuje nám to například různými funkcemi a všeobecným přístupem ke sběru a zpracovávání dat. Stačí se jen zamyslet nad tím, kolikrát se na internetu objevily informace o únicích, zneužitích či prodejích dat od ostatních technologických gigantů, zatímco podobné zprávy byste ve spojení s Applem hledali marně. Pojďme se společně v tomto článku podívat na 5 tipů a triků, díky kterým posílíte svou ochranu soukromí na iPhonu.

Diskuze k článku

    To jako vážně? Opravdu hodláte články dělit div ne na věty a každý díl obalit kvantem reklamy? Jako kdyby vám v krámě naporcovali rohlík na šestiny a za každou chtěli plnou cenu. Taky by to byl jen okoralý a nepoživatelný kus. Škoda. Ale klidně si porcujte — beze mne.

    Rozdíl je v tom, že za tento rohlík jste nezaplatil ani korunu….

    Platit se dá nejen penězi, to jistě víte. Váš příjem plyne — mimo jiné — z prodeje reklamy. A kde se ta reklama zobrazuje? Na displejích čtenářů. Není to vaše reklamní plocha, je to soukromý prostor čtenářů, který vám „pronajali“ za možnost číst vaše články bez nutnosti přímé platby. Je to tedy jakýsi barter. Jak známo, nic není zadarmo, natož internetová média.

celý text

Čtěte více