Zavřít reklamu

Aural Player

Aural Player je kompaktní, výkonný hudební přehrávač pro macOS. Tvůrci této aplikace se nechali inspirovat starým dobrým Winampem. Aural Player nabízí bohaté možnosti přizpůsobení, jednoduché ovládání a podporu široké škály zvukových formátů. Samozřejmostí je integrace do Ovládacího centra i menu baru nebo třeba zobrazování informací o přehrávaných skladbách, nechybí ani oblíbené vizualizace.

Clementine Music Player

Clementine Music Player je moderní multiplatformní přehrávač pro macOS, Windows a Linux. Nabízí možnost přehrávání hudby a správy vaší hudební knihovny, jeho tvůrci se nechali inspirovat aplikací Amarok 1.4. Clementine Music Player nabízí možnost přehrávání internetových rádií, přehrávání z cloudových úložišť, podporuje také zobrazování textů písní, životopisů a fotek interpretů.

MPV Player

MPV Player je zajímavý bezplatný mediální přehrávač nejen pro váš Mac. Nabízí možnost ovládání z obrazovky Macu, podporu přehrávání videí i audia a podporu titulků. Pozoruhodné na něm je to, že v zájmu zachování minimalismu nedisponuje typickým grafickým rozhraním. Ve chvíli, kdy spustíte daný obsah, se pouze zobrazí ovládací prvky.

MPV Player

Sonora

Sonora je minimalistický hudební přehrávač pro váš Mac, který se kromě krásného uživatelského rozhraní může pochlubit snadným ovládáním, možností zobrazení grafiky alb i skladeb, rychlým chodem nebo třeba možnostmi sdílení na sociální sítě. Sonora podporuje pestrou škálu mediálních formátů, pokročilé rychlé vyhledávání a další skvělé funkce.

Cog

Cog je bezplatný open source hudební přehrávač pro Mac. Nabízí možnost bezproblémového přehrávání obsahu, podporu platformy Last.fm, přizpůsobení přehrávání, podporu notifikací, živého streamování a spoustu dalšího. Samozřejmostí je také podpora zobrazování grafiky alb, podpora naprosté většiny běžných audio formátů nebo třeba podpora prostorového zvuku u kompatibilních zařízení.

Cog
.