Zavřít reklamu

Spolu s koncem dalšího týdne vám na stránkách Jablíčkáře přinášíme tipy na novinky z programové nabídky streamovací služby HBO GO. Tentokrát se můžete těšit například na drama Tiché srdce, temný snímek Sugar Daddy nebo nostalgické Sladké dětství.

Tiché srdce

Rodinné drama o třech generacích, které se sjely na víkend, aby daly poslední sbohem své manželce, matce, tchyni, babičce a přítelkyni. Sestry Sanne a Heidi, stejně jako zbytek rodiny, přistoupily na toužebné přání své nevyléčitelně nemocné matky zemřít dřív, než se její zdravotní stav zhorší. Zprvu jasně naplánovaná akce se však postupem času začíná komplikovat a nesnadnost nastalé situace se mísí s dlouholetými problémy uvnitř rodiny i účastníků samotných. Je jasné, že tahle rodina nikdy nepotřebovala držet pospolu víc, než právě teď.

Sugar Daddy

Talentovaná a nekonvenční mladá muzikantka Darren (Kelly McCormacková) sní o tom, že bude dělat hudbu, jakou svět neslyšel. Je však bez peněz, pendluje mezi několika brigádami a na tvorbu nemá čas. V zoufalé snaze získat peníze se zaregistruje na webu s placenými seznamkami a vydá se na temnou cestu, která ji donutí rychle dospět…

Vražda dvou milenců

Láska, rodina, zrada, zklamání, vztek na pozadí krásné přírody Utahu. V ospalém městečku v srdci Spojených států se čtyřicátník David (Clayne Crawford) ze všech sil snaží udržet svou rodinu se čtyřmi dětmi pohromadě poté, co se s manželkou rozhodli rozejít. Přestože mají dohodu, že si mohou hledat novou lásku, David těžko přijímá nový milostný vztah své ženy. Má vše obětovat, nebo se naopak snažit o Niki bojovat do poslední kapky krve?

Sladké dětství

Film pojednává o životě dvou dětí v současném New Bedfordu ve státě Massachusetts, zvláště pak o jednom rušném létě stráveném v domě na pláži s matkou a jejím přítelem. Toto intenzivní, ale poetické ztvárnění dětství zachycuje podstatu tohoto životního období, kdy jeden den může trvat celou věčnost. Hlavní hrdinkou je patnáctiletá dívka Billie, která si představuje, že je Billie Holiday její vílou kmotřičkou. Billie musí překonávat nejrůznější životní překážky a zároveň se starat o jedenáctiletého bratra Nica. Sourozenci se setkávají s dalším dospívajícím uprchlíkem, utíkají z domova a toulají se po okolí bez dohledu rodičů. Objevují svobodu a krásu mezi loděmi a železničními tratěmi New Bedfordu.

Město lží

Detektiv losangeleské policie Russell Poole (Johnny Depp) nedokáže vyřešit svůj největší případ – vraždy hudebních legend Tupaca Shakura a Christophera Wallace přezdívaného Notorious B.I.G. Případ zůstává i po dvaceti letech otevřený. Reportér Jack Jackson (Forest Whitaker), který se zoufale snaží zachránit svou pověst a kariéru, je odhodlán zjistit proč. Spojí síly s Poolem, aby případ konečně uzavřeli. Poole odhaluje neuvěřitelný příběh o moci, korupci a zločinu a Jackson rozplétá síť skandálů a podvodů. Oba muži neúnavně pátrají po pravdě. Podaří se jim rozbít základy losangeleské policie?

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více