Zavřít reklamu

Earth 3D, After Focus – Photo Background, The House of Da Vinci, Capto a Animated Wallpapers. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Earth 3D

Dnes do akce opět zavítala nesmírně oblíbená aplikace Earth 3D, která vás dokáže procvičit v oblasti zeměpisu a naučit vás řadu nových zajímavostí. Tento program funguje jakožto interaktivní glóbus, přes který si můžete prohlédnout nejrůznější kouty světa a významné světové reálie.

After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects

S pomocí aplikace After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects můžete jednoduše upravovat vaše fotografie. Tento nástroj konkrétně využívá efekt zvaný bokeh, kdy hlavní objekt zůstává zaostřen, zatímco zbytek scény se rozmaže. Jak to celé funguje a vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

The House of Da Vinci

Po delší dobu do akce opět dorazila nesmírně populární logická adventura The House of Da Vinci. V tomto titulu se podíváte do domu samotného Leonarda da Vinciho v autentickém období renesance. Konkrétně budete objevovat různá tajemství a řešit mechanické hlavolamy.

Capto: Screen Capture & Record

Operační systém macOS se sice dokáže nativně postarat o tvorbu snímků obrazovky a její nahrávání, ale nabízí poměrně omezené funkce. Aplikace Capto: Screen Capture & Record vám umožní nahrávat profesionální videa, pomůže vám s tvorbou zmiňovaným snímků obrazovky, nabídne vám řadu kvalitních nástrojů pro úpravu vašich souborů a usnadní vám jejich sdílení.

Animated Wallpapers

Již několikrát bylo prokázáno, že takzvané animované tapety dokážou být značně uklidňující. V rámci aktuální slevy si navíc můžete přijít na aplikaci Animated Wallpapers, která vám tyto živé tapety zpřístupní. Konkrétně nabízí 14 unikátních grafik, které zobrazují například přírodu, vesmír a řadu dalších.

.