Zavřít reklamu

Copy ‚Em, Screens 4, Disk Space Analyzer, Animated Wallpapers a Dato. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Copy ‚Em (Clipboard Manager)

Jak již samotný název napovídá, aplikace Copy ‚Em (Clipboard Manager) funguje jakožto správce schránky vašeho Macu. Pokud tedy při své práci častokrát kopírujete a už nejednou se vám stalo, že jste se ztratili v tom, co máte zrovna ve schránce zkopírováno, tak byste tento nástroj rozhodně neměli přehlédnout. Program vám navíc umožní se mezi jednotlivými záznamy vracet.

Screens 4

Zakoupením aplikace Screens 4 získáte parádní nástroj, který vám dokáže posloužit pro ovládání vašeho dalšího Macu. S pomocí tohoto nástroje se můžete připojit k vašemu jinému počítači a v okamžiku ho tak ovládat. To vše je „zabaleno“ v elegantní designu s přívětivým uživatelským prostředím.

Disk Space Analyzer

Aplikace Disk Space Analyzer je užitečnou aplikací, která vám pomůže zjistit, které soubory či složky (filmové soubory, hudební soubory a další) využívají váš hard disk nejvíce.

Animated Wallpapers

Již několikrát bylo prokázáno, že takzvané animované tapety dokážou být značně uklidňující. V rámci aktuální slevy si navíc můžete přijít na aplikaci Animated Wallpapers, která vám tyto živé tapety zpřístupní. Konkrétně nabízí 14 unikátních grafik, které zobrazují například přírodu, vesmír a řadu dalších.

Dato

Aplikace Dato je perfektním parťákem pro plánování nejrůznějších úkolů, který rozhodně může přijít vhod. Program funguje nesmírně jednoduše přímo z horního menu baru, kdy pouze stačí klepnout a ihned vidíte vaše nadcházející úkoly spolu s termínem. Jak to celé vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

.