Zavřít reklamu

Lossless Photo Squeezer, Donut County, GifViewer, Duplicate File Finder Pro a Disk Space Analyzer. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Lossless Photo Squeezer

Stažením aplikace Lossless Photo Squeezer – Reduce Image Size si přijdete na parádní nástroj, který se hodí především lidem, kteří častokrát pracují s obrázky a například je nahrávají na web. Tento program se totiž dokáže postarat o jejich kompresi, díky čemuž dojde ke zmenšení jejich velikosti. Je však nutné dodat, že program není k dispozici pro systém macOS Catalina a novější.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Donut County

Pokud hledáte nějakou parádní hru se zajímavým příběhem, která vám nabídne řadu hlavolamů a zábavy, zbystřete. Do akce se totiž dostává titul Donut County, ve kterém budete hrát za medvídka mývala, jež ovládá „černou díru.“ Vaším úkolem bude, abyste ukradli veškerý odpad, přičemž narazíte na řadu záhad a nezodpovězených otázek.

  • Původní cena: 329 Kč (99 Kč)

GifViewer

Jak již samotný název tohoto nástroje napovídá, aplikace GifViewer vám umožní perfektní přehrávání animovaných obrázků ve formátu GIF. Skrze nativní aplikaci Náhled si totiž tyto obrázky můžete prohlédnout pouze po jednotlivých snímcích (nebo je pomocí mezerníku nechat animovat), avšak s pomocí GifVieweru je můžete rovnou jednoduše přehrát a případně vybraný snímek hned exportovat do formátu JPEG a PNG.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Duplicate File Finder Pro

Starší Macy v základních konfiguracích bohužel nedisponují velkým úložištěm a je tedy snadné je zaplnit. V některých případech v zaplnění hrají hlavní roli takzvané duplikáty, tedy soubory, které se vám na disku sejdou hned několikrát a zbytečně tak zabírají místo. Může se jednat například o dokumenty či obrázky. S tímto problémem si naštěstí dokáže skvěle poradit aplikace Duplicate File Finder Pro. Ta nejprve proskenuje disk vašeho zařízení a případně detekuje přítomnost duplikátů, které samozřejmě dokáže i odstranit.

  • Původní cena: 499 Kč (379 Kč)

Disk Space Analyzer

Aplikace Disk Space Analyzer je užitečnou aplikací, která vám pomůže zjistit, které soubory či složky (filmové soubory, hudební soubory a další) využívají váš hard disk nejvíce.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)
.