Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

SnipNotes – Clever Notebook

V rámci dnešních slev si můžete přijít na aplikaci SnipNotes – Clever Notebook. Tento program funguje jakožto váš osobní sešit, který můžete využít pro zapisování nejrůznějších dokumentů či nápadů. Nechybí ani možnost formátování textu, používání obrázků a další. Veškeré záznamy jsou automaticky synchronizovány v rámci iCloudu a vaše nápady si můžete rychle zapisovat rovnou z horního menu baru.

  • Původní cena: 199 Kč (129 Kč)

After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects

Stažením aplikace After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects získáte parádní nástroj, s jehož pomocí můžete rychle a jednoduše vylepšit vaše fotografie. Program konkrétně zvládá efekt přezdívaný bokeh, kdy nechá zaostřený hlavní objekt snímku, přičemž zbytek se rozmaže.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Night of the Rabbit

Ve hře Night of the Rabbit se ocitnete ve vcelku podivuhodném světě plném magie a dalších zvláštností, kde se přidáte k bílému králíčkovi. Vaším úkolem bude prozkoumat tajemství říše zvané Mousewood, kde mezi sebou zvířátka hovoří jako lidé a vybudovali si perfektní civilizaci.

  • Původní cena: 499 Kč (49 Kč)

The Pillars of the Earth

Zajímáte se o historii Anglie a rádi byste se podívali do této velmoci ve 12. století? Přesně tohle vám totiž umožní hra The Pillars of the Earth. V této dobrodružné hře se ocitnete v časech chudoby a války, kdy začne malé městečko stavět katedrálu, aby zajistilo bohatství a bezpečí a bohatství pro své obyvatele. Setkáte se ale s obrovským problémem, kterým je boj o přežití a propletenost příběhu.

  • Původní cena: 779 Kč (79 Kč)

Northgard

Milovníky strategických her rozhodně potěší sleva na Northgard. V tomto titulu povedete skupinu Vikingů, kteří již delší dobu hledají novou zemi. Podaří se jim najít krajinu Northgard, kde se okamžitě zabydlí. V této fázi ale ještě nikdo netuší, s jakým nebezpečím a záhadami se budete muset ještě vypořádat.

  • Původní cena: 27,99 € (11,19 €)
.