Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Coffee Buzz

Stažením aplikace Coffee Buzz získáte perfektní nástroj, který obrazně řečeno umožní vašemu Macu dodat trošku kávy. To znamená, že jej dokáže dočasně udržet ve stavu, ve kterém za žádnou cenu nepřejde do režimu spánku. Pokud totiž potřebujete tohle nastavení měnit poněkud často, Coffee Buzz vám dokáže ušetřit spoustu času, který byste jinak strávili v Předvolbách systému.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Cardhop

Máte správu kontaktů na pořadu dne a nechcete nic ponechat náhodě? S Cardhop můžete nechat iPhone ležet a vše udělat pohodlně z Macu. Aplikace podporuje účty třetích stran, jednoduše z ní vytočíte hovor nebo napíšete SMS.

  • Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

Pikka – Color Picker

Aplikace Pikka – Color Picker je primárně určena vývojářům, grafikům a designérům, kteří potřebují pracovat s barvami. S pomocí tohoto nástroje v kombinaci s lupou pak můžete získat barevný zápis jakékoliv barvy na vašem displeji a překopírovat si jej přímo do programu. Následně si pak jednoduše zvolíte vhodné barevné kombinace pro vaše řešení.

  • Původní cena: 229 Kč (Zdarma)

Graphing Calculator 3D

Aplikace Graphing Calculator 3D cílí především na studenty a milovníky matematiky. Jedná se o pokročilý kalkulátor, který si mimo běžných počtů poradí i s nejrůznějšími rovnicemi, dokáže okamžitě vykreslovat grafy ve 2D i 3D podobě a nabízí řadu dalších, užitečných funkcí.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.