Zavřít reklamu

Clipart 2000+, fast Minder, Color Folder Master, Clipboard History a Cardhop. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Clipart 2000+

Stažením aplikace Clipart 2000+ získáte přístup k rozsáhlé kolekci s více než dvěma tisíci ilustracemi, které můžete využít v aplikací kancelářského balíčku Microsoft Office a iWork, případně i v grafických editorech. Jednotlivé cliparty jsou dostupné ve vysokém rozlišení a ve formátech SVG a PNG.

fast Minder

Zakoupením aplikace fast Minder získáte nástroj, s jehož pomocí se můžete pustit do tvorby takzvaných myšlenkových map (mind map). Díky tomu tak můžete do detailu zpracovat strukturu celého procesu, kdy jednotlivé zápisy budete větvit jako strom. Výsledek si pak pro jednoduché sdílení můžete exportovat jako vektor, rastr, anebo třeba PDF. Jak to celé vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

Color Folder Master

Ve složkách na vašem Macu vám může velice rychle vzniknout nepřehledný chaos, ve kterém se zkrátka už nejde vyznat. S tímto problémem si naštěstí poradí aplikace Color Folder Master. Tento nástroj vám totiž umožní upravit barvu samotné složky, díky čemuž se zbavíte zmiňovaného chaosu a budete přesně vědět, kde co máte hledat.

Clipboard History

Zakoupením aplikace Clipboard History si přijdete na velice zajímavý nástroj, který se může hodit v hned několika různých situacích. Tento program totiž uchovává přehled nad tím, co jste si překopírovali do schránky. Díky tomu se mezi jednotlivými záznamy můžete okamžitě vracet, a to nezávisle na tom, zdali šlo o text, odkaz, anebo třeba obrázek. Aplikaci navíc nemusíte neustále složitě otevírat. Při vkládání prostřednictvím klávesové zkratky ⌘+V vám pouze stačí podržet ještě tlačítko ⌥ a vzápětí se vám otevře dialogové okno se samotnou historií.

Cardhop

Máte správu kontaktů na pořadu dne a nechcete nic ponechat náhodě? S Cardhop můžete nechat iPhone ležet a vše udělat pohodlně z Macu. Aplikace podporuje účty třetích stran, jednoduše z ní vytočíte hovor nebo napíšete SMS.

.