Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects

Stažením aplikace After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects získáte parádní nástroj, s jehož pomocí můžete rychle a jednoduše vylepšit vaše fotografie. Program konkrétně zvládá efekt přezdívaný bokeh, kdy nechá zaostřený hlavní objekt snímku, přičemž zbytek se rozmaže.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

Bulb Boy

Zakoupením aplikace Bulb Boy si přijdete na poměrně zajímavou hru, ve které se zhostíte role vystrašené žárovičky, jejíž domov pohltila temnoty. Zároveň zmizela i vaše rodina a je už jen na vás, zdali zvládnete posbírat veškerou odvahu, tuto temnotu zahnat zpět a ostatní tak zachránit.

  • Původní cena: 249 Kč (49 Kč)

Memoria

Fanouškům napínavých RPG by rozhodně neměla uniknout již delší dobu probíhající sleva na hru Memoria. V tomto titulu budete hrát za dvě hlavní postavy a na příběh tedy budete nahlížet hned ze dvou pohledů. Konkrétně se tedy zhostíte role princezny Sadja, která touží po tom stát se válečnou hrdinkou, a lovcem ptáků Geronem, jež by rád zrušil kletbu, která byla uvalena na jeho přítelkyni.

  • Původní cena: 499 Kč (49 Kč)

SnipNotes – Clever Notebook

V rámci dnešních slev si můžete přijít na aplikaci SnipNotes – Clever Notebook. Tento program funguje jakožto váš osobní sešit, který můžete využít pro zapisování nejrůznějších dokumentů či nápadů. Nechybí ani možnost formátování textu, používání obrázků a další. Veškeré záznamy jsou automaticky synchronizovány v rámci iCloudu a vaše nápady si můžete rychle zapisovat rovnou z horního menu baru.

  • Původní cena: 199 Kč (149 Kč)

Browser Ninja

Aplikace Browser Ninja se hodí především pro vývojáře a testery, kteří častokrát pracují s hned několika prohlížeči. Tento jednoduchý program totiž dokáže doslova lusknutím prsty změnit výchozí prohlížeč, což můžete vždy řešit přímo z horního menu baru.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)
.