Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Theine

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy se vám v nejméně vhodnou chvíli uspal Mac? To můžete řešit dvěma způsoby. Buďto vždy, když budete potřebovat, aby se neuspal, změníte nastavení v Předvolbách systému a následně jej vrátíte do původní podoby, anebo sáhnete po jednoduché aplikaci Theine. Tu můžete ovládat přímo z horního menu baru, kde už jen stačí zakliknout, po jak dlouhou dobu Mac nesmí přejít do režimu spánku. Rychlé, praktické a efektivní řešení.

Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Gone Home

Dnes je v akci také hra Gone Home. V té se s vaší hlavní postavou po roce stráveném v zahraničí vrátíte konečně domů, kde narazíte na nepříjemné překvapení. Váš rodný dům je totiž kompletně prázdný. Kde ale zmizela rodina? Přesně proto se budete muset vrhnout na vyřešení řady tajemství a odhalit pravdu.

  • Původní cena: 379 Kč (129 Kč)

Classic Snake

Hra s názvem vám umožňuje si znovu zahrát legendárního hada, kterého můžete znát například ze starších telefonů Nokia. Dnes do akce také zavítal titul Classic Snake. Ten funguje takřka totožně, ale nabízí další možnosti v podobě změny rychlosti a další.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Silenz

Znáte ten pocit, když sedíte za vaším jablečným počítačem, věnujete se nějaké práci a do sluchátek vám hraje hudba, když v tom vám někdo vejde do místnosti a začne na vás mluvit? Přesně s tímto problémem vám dokáže pomoci aplikace Silenz. Pokud totiž aplikace detekuje nějaký zvuk v pozadí, automaticky pozastaví hudbu, nebo přizpůsobí hlasitost.

  • Původní cena: 379 Kč (329 Kč)
.