Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

EPSViewer Pro

Zakoupením aplikace EPSViewer Pro získáte parádní nástroj, s jehož pomocí si můžete otevřít různé grafické soubory. Tento program si konkrétně poradí se soubory ve formátu EPS, PDF, SVG, AI, PS a řadou dalších, které následně dokáže v případě potřeby převést.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)

Photo Art Filters: DeepStyle

Do akce také zamířil nástroj pro úpravu vašich fotografií, který je dnes k dostání se slevou a nese název Photo Art Filters: DeepStyle. Tento program ale funguje trošičku jinak. Díky propracovaným filtrům a možnostem umělé inteligence totiž vaše fotky převádí do podoby uměleckého díla. Jak to ve finále vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

PopDo

Klíčem k maximální produktivitě je bezesporu plánování a zapisování jednotlivých úkolů. V tomto směru se skvělým pomocníkem může stát oblíbená aplikace PopDo, ke které navíc můžete přistupovat rovnou z horního menu baru. V takovém případě si jednoduše stačí zapsat úkol a máte hotovo. Program se navíc automaticky synchronizuje s nativními Připomínkami a veškeré vaše zápisy se synchronizují skrze iCloud.

  • Původní cena: 249 Kč (49 Kč)

Times

Jestliže pracujete v mezinárodní společnosti, a máte proto kolegy z nejrůznějších států, tak by se vám mohla hodit aplikace Times. Tento jednoduchý nástroj totiž slouží pouze k jedinému účelu, a to k zobrazování aktuálnímu času v určitých zemích. Přímo v horním menu baru proto můžete vidět, kolik je právě hodin například ve Francii, anebo v Argentině. Díky tomu se vám pak nestane, že byste například vinou časového posunu v noci obtěžovali některého kolegu.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)

Top Solitaire

Asi jen málokdo nezná starý dobrý Solitaire – hru, jejíž elektronická podoba si již před spoustou let získala obrovskou popularitu. Dnes si můžete v akci stáhnout hru Top Solitaire pro váš Mac. Top Solitaire se může pochlubit tradičním, přehledným uživatelským rozhraním, skvělou hratelností a spoustou možností při hraní.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.