Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Mybrushes – Sketch, Paint, Design

Jestliže rádi vytváříte a konkrétně tedy malujete či kreslíte, tak by vás mohla potěšit aplikace Mybrushes-Sketch,Paint,Design. S pomocí tohoto programu se budete moci vrhnout do vytváření nejrůznějších děl v digitální podobě, v čemž vám pomůže řada nástrojů a podpora systému vrstev.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

PDF Plus – Merge & Split PDFs

Jak již samotný název napovídá, aplikace PDF Plus – Merge & Split PDFs vám dokáže posloužit při práci s PDF soubory. Tento program se konkrétně dokáže postarat o rozdělení těchto dokumentů či naopak s jejich spojením. Vše navíc funguje nesmírně jednoduše, rychle a operace můžete provádět u vícero dokumentů najednou.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Iron Marines

Dnes můžete získat v akci hru Iron Marines. V této hře si podmaníte celou galaxii, kde budete čelit novým výzvám a potýkat se s nejrůznějšími úkoly. Vaším úkolem samozřejmě bude vybudovat solidní armádu a následně získávat nová území.

  • Původní cena: 379 Kč (229 Kč)

Tacoma

Máte-li zálusk na poněkud netradičnější a mysterióznější zážitek, pak by vás mohla zaujmout adventura Tacoma. Hra se totiž inspiruje celou řadou podobných sci-fi počinů, kde se v roli hlavního hrdiny probouzíte na neznámé vesmírné lodi, která je zcela opuštěná. Pochopitelně netušíte co se stalo a budete muset prošmejdit každý kout. Do toho vám v bude patách prazvláštní umělá inteligence, která má plavidlo na povel a pravděpodobně stojí i za tím, proč většina personálu a pracovníků zmizela.

  • Původní cena: 499 Kč (129 Kč)

Top Solitaire

Asi jen málokdo nezná starý dobrý Solitaire – hru, jejíž elektronická podoba si již před spoustou let získala obrovskou popularitu. Dnes si můžete v akci stáhnout hru Top Solitaire pro váš Mac. Top Solitaire se může pochlubit tradičním, přehledným uživatelským rozhraním, skvělou hratelností a spoustou možností při hraní.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

 

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.