Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

The Gardens Between

Arina a Frendt jsou nejlepší přátelé. Vaším úkolem ve hře The Gardens Between bude provést je jejich vlastním dobrodružstvím, odehrávajícím se ve snové krajině zahrad a vzpomínek na dětství. Vychutnejte si fantastickou hru v krásném prostředí s okouzlujícím hudebním doprovodem.

  • Původní cena: 16,66 € (3,33 €)

Barotrauma

Ve hře Barotrauma se ponoříte pod vodu. Jedná se totiž o 2D simulátor ponorky, ve kterém budete muset spolupracovat a pracovat tak na vzájemném přežití s celou posádkou. Hra se ale neodehrává na Zemi a vy můžete hrát dvěma způsoby. Buďto si se svým týmem budete pomáhat, nebo celou operaci sabotujete a rozhodnete se pokračovat sami.

  • Původní cena: 24,99 € (6,24 €)

OneShot

Zajímavou stylizaci v žánru puzzle adventur nabízí OneShot. S vaší postavou budete procházet mysteriózním světem s cílem znovu zažehnout dlouho vyhaslé slunce. A na to budete mít pouze jednu střelu.

  • Původní cena: 9,99 € (6,99 €)

Tennis Manager 2021

Dnes Steam nabízí v akci také sportovní hru Tennis Manager 2021. V této hře se stáváte majitelem tenisové akademie, a vaším úkolem je trénovat a připravovat špičkové tenisové hráče, kteří se budou účastnit těch nejprestižnějších turnajů po celém světě.

  • Původní cena: 39,99 € (11,99 €)

Peglin

Pokud máte rádi spíše tahové roguelike RPG hry, možná vás v naší dnešní nabídce zaujme titul Peglin. V této hře putujete kouzelným světem, ve kterém musíte získávat a správně využívat nejrůznější schopnosti, a s využitím taktického a strategického myšlení se pokusit přežít co nejdéle.

  • Původní cena: 16,49 € (14,84 €)

 

Témata: , , , ,
.