Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

klocki

klocki je relaxační hrou, která je plná různorodých prvků. Vaším úkolem je spojit odlišné druhy linií. Aplikace nabízí uklidňující hudbu a zvuky a může se pochlubit krásně vypadajícím uživatelským rozhraním se spoustou ladících tlumených barev.

  • Původní cena: 1,59 € (1,19 €)

hocus

hocus. je logickou puzzle hrou ideální na zkrácení dlouhé chvíle. Je založena na optických klamech a obsahuje 120 levelů. Kromě toho si můžete vytvářet a sdílet i vaše vlastní.

  • Původní cena: 0,99 € (0,51 €)

Ball 3D

Pokud hledáte nějakou zábavnou, ale přesto oddechovou hru se sportovním nádechem, máme pro vás skvělý tip. Nyní je totiž k dostání titul Ball 3D: Soccer Online doslova za pár korun. V této hře se utkáte v režimu pro několik hráčů na fotbalovém stadionu, kdy budete ovládat malé disky, kterými musíte „kopat“ do balónu. Celkově to připomíná například Rocket League.

  • Původní cena: 0,79 € (0,39 €)

Predynastic Egypt

Tato historická a strategická hra vás pro změnu přenese do prostředí predynastického Egypta. Ve hře se ocitnete v roce 5 tisíc let před naším letopočtem a vaším úkolem bude provázet egyptský lid skrze jeho nejlepší a nejhorší časy. Tato dokonalá strategie v sobě skrývá skutečně vše – nechybí boj s nepřáteli, těžení surovin a nebo budování vlastního impéria.

  • Původní cena: 9,99 € (2,49 €)

Bomer Crew Deluxe Edition

Strategická simulace s originální grafikou Bomber Crew vás zavede k posádce letounu, se kterým se budete vydávat do boje. Budete mít na starost výběr posádky, samotné souboje a také možnost si svůj stroj upravit tak, aby to byl nejhezčí bombardér té doby. Balíček obsahuje kromě základní hry také soundtrack a různá DLC.

  • Původní cena: 47,94 € (23,42 €)
Témata: , , , , ,
.