Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Hidden Folks

Hledáte nějakou zábavnou hru, která vám dokáže nabídnout hodiny zábavy, a přesto zvládne „zavařit“ vaši hlavu? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě byste neměli přehlédnout hru Hidden Folks. V té na vás čeká ručně kreslená krajina a vaším úkolem je, abyste dokázali najít všechny „schované“ objekty a postavičky.

  • Původní cena: 11,99 € (5,99 €)

The Hundred Days – Deluxe Edition

Chtěli byste si na vašem Macu vyzkoušet opravdu zajímavý a propracovaný simulátor vinařství? Dnes si ve slevě můžete zakoupit balíček The Hundred Days – Deluxe Edition. V tomto balíčku najdete kromě základní hry The Hundred Days také soundtrack a titul Hundred Days – Napa Valley.

  • Původní cena: 36,57 € (18,85 €)

Train Valley 2

Považujete se za fanouška vlaků a železnic? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak by ve vaší knihovně rozhodně neměla chybět hra Train Valley 2. V této hře se doslova proměníte v železničního magnáta a vašim úkolem bude, abyste převedli svou železniční společnost z éry průmyslové revoluce až do budoucnosti. Čeká na vás tedy stavba železnic, zdokonalování lokomotiv, dohlížení na správné časy vlaků a spousta dalších.

  • Původní cena: 4,99 € (2,49 €)

Bus Simulator 16

Pokud vás někdy zajímalo, jaké by to asi bylo, kdybyste se zhostili role řidiče autobusu, zbystřete. Aktuálně je totiž k dispozici hra Bus Simulator 16 se slevou. V tomto titulu usednete za volant jednoho ze třinácti autentických městských autobusů a budete muset jezdit jednotlivé trasy a převážet tak cestující. Hlavní pozor si budete muset dávat na dodržování pravidel silničního provozu.

  • Původní cena: 9,99 € (2,99 €)

My Brother Rabbit

Hra My Brother Rabbit se odehrává ve speciálním světě, který je inspirován dětskou představivostí. Ve hře budete ovládat chlapce a dívku, kteří jsou zároveň sourozenci. Problém však nastane tehdy, kdy dívka onemocní a upadne do jakési temné říše. Vaším úkolem bude použít vaši představivost, dívku zachránit a úspěšně se navrátit do vaší reality.

  • Původní cena: 14,99 € (1,49 €)
Témata: , , , ,
.