Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Mount & Blade: Warband

Považujete se za milovníka středověku a akčních RPG her, které hráči nabízí rozsáhlý a otevřený svět? Jestliže jste si na danou otázku odpověděli ano, tak by ve vaší knihovně rozhodně neměl chybět titul Mount & Blade: Warband. V této hře se ocitnete v zemi zpustošené neustálými boji. Sami tedy povedete svou vlastní partu zocelených válečníků, zúčastníte se různých bitev a budete tak budovat své vlastní království.

  • Původní cena: 19,99 € (4,99 €)

Desperados III

Dnes si můžete v akci zakoupit podařenou stealth strategii Desperados III. Hra s názvem Desperados III vás přenese do dob a světa Divokého Západu se vším, co k tomu patří. Těšte se na divoké přestřelky, náročné taktizování a důmyslné vymýšlení strategií, jak v nelítostném prostředí co možná nejdéle přežít.

  • Původní cena: 49,99 € (19,99 €)

Broken Lines

Jestliže se zajímáte o historii válek a máte prostudovanou druhou světovou válku, možná by nebylo na škodu vyzkoušet strategickou hru Broken Lines. Tato hra je totiž zasazena do alternativní historie a točí se okolo skupiny osmi vojáků, kteří ztroskotali za nepřátelskými liniemi. V tomto momentě je už jen na vás, zdali si dokážete s nepřáteli poradit a čelem se postavit hrůzám války.

  • Původní cena: 24,99 € (7,49 €)

Chaos on Deponia

Chaos on Deponia je pokračováním velice populární hry Deponia. Opět se zde ocitáte na „smetištní“ planetě, zaplavené odpadky a nečistotami. Nad planetou se vznáší cíl mnohých jejích obyvatel – vzducholoď Elysium, do které se vytrvale snaží dostat mladík jménem Rufus.

  • Původní cena: 19,99 € (1,99 €)

Journey of a Roach

Ve hře Journey of a Roach se podíváte na příběh dvou kamarádů švábů. Problém je ale v tom, že nad povrchem zemským došlo k nukleární válce, kvůli čemuž se ze Země vytratil život. Ale ne tak docela. Přežít dokázal právě hmyz, který navíc k tomu lehce zmutoval. Vy se proto vydáte objevovat svět, budete sbírat různé předměty a zažijete si zajímavý příběh.

  • Původní cena: 5,99 € (0,59 €)
Témata: , , ,
.