Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Gorogoa

Gorogoa je logická hra, která celá stojí a padá na kartách a dlaždicích, které si hráč kombinuje a prozkoumává každý snímek, aby objevil spojení. U této hry se možná kvůli nejasným řešením několikrát rozčílíte, ovšem umělecká díla a skvělá hratelnost vás dokonale pohltí a zabaví.

  • Původní cena: 14,99 € (4,49 €)

Yes, Your Grace

Chtěli byste si – byť virtuálně – na chvíli na vlastní kůži vyzkoušet jaké to je být mocným vladařem? Tuto možnost vám dá hra s názvem Yes, Your Grace, kterou dnes můžete na Steamu zakoupit ve slevě. Každý den se budete muset starat o zdroje a hospodaření s nimi, potrápí vás ale třeba také chystané souboje s nepřáteli nebo vztahy uvnitř královské rodiny.

  • Původní cena: 16,79 € (7,55 €)

Transport Fever

Ve hře Transport Fever se vrátíte v čase do roku 1850 a vaším hlavním úkolem bude vybudovat prosperující dopravní společnost. Hra klade důraz především na železnice, které se právě v tehdejší době těšily největší popularitě. Postupným hraním budete budovat komplexní systém železničních tratí, které však musejí splňovat určité standardy a především musí být logicky uspořádané.

  • Původní cena: 29,99 € (5,99 €)

Bad North: Jotunn Edition

Ve strategické akční hře budete přímo zasazeni do děje. Váš domov je totiž pod útokem, král umírá a vy se musíte vypořádat s Vikingy, kteří vás napadli. Osud celého království tedy leží přímo ve vašich rukách a vy si budete muset dát obrovský pozor. Každá chyba totiž bude potrestána smrtí.

  • Původní cena: 14,99 € (4,49 €)

POSTAL 2

Postal 2 je pokračováním kontroverzní střílečky, ve které opravdu není nouze o pořádnou nelítostnou brutalitu. Stáváte se zde chlápkem jménem Postal Dude, který musí každý den splnit seznam daných úkolů.

  • Původní cena: 9,99 € (0,99 €)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.