Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Thief

Jestliže vás baví takzvané stealth hry, kdy se musíme plížit ve stínech a nepozorováni si poradit s nejrůznějšími úkoly, tak by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknout dnešní sleva na populární titul Thief. Ocitnete se v roli samotného mistra zlodějů, kdy během klasického kradení narazíte na tajuplnou událost. Během toho narazíte na výbuch a probudíte se přesně za rok od této události, přičemž absolutně netušíte, co se vlastně stalo. Vaším úkolem bude prozkoumat tyto záhady a při řešení odhalit hrůzostrašnou pravdu.

  • Původní cena: 19,99 € (2,99 €)

Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition

Ve hře Divinity: Original Sin 2 se ocitnete ve světě, který je plný plný zla a i sami bohové na něj již zanevřeli. Na výběr budete mít z pěti herních ras, přičemž každá z nich má svou vlastní osobnost. Díky tomu se celkový herní požitek při změnách ras mění a v Divinity: Original Sin 2 na vás čeká spoustu zábavy.

  • Původní cena: 44,99 € (17,99 €)

Planet Coaster

Baví vás nejrůznější stavební simulátory? Pak byste měli vyzkoušet také titul Planet Coaster. Vaším úkolem zde bude vybudovat zábavní park, tím ale hra zdaleka nekončí. Váš nově vybudovaný byznys totiž musí také náležitě prosperovat a obstát proti konkurenci.

  • Původní cena: 37,99 € (9,49 €)

art of rally

Řadíte se mezi milovníky závodních her, ve kterých poměříte své síly s vašimi protivníky? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na titul art of rally. V této hře se přesunete do takzvané zlaté éry závodů rally, kdy se budete „vozit“ v ikonických vozech ze šedesátých let minulého století. Tento kousek se zároveň pyšní poměrně oddechovou grafikou a nabízí prvotřídně zpracovanou fyziku.

  • Původní cena: 20,99 € (13,64 €)

Into the Breach

Hra Into the Breach dosáhla na ocenění nejlepší strategie tohoto roku a podle hráčských recenzí právem. Titul je přirovnáván k modernímu pojetí šachů, ve kterém jde o logiku, tahové souboje a zaujme i stylovou grafikou.

  • Původní cena: 14,99 € (7,49 €)
.