Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

If Found…

If Found je poutavá a netradiční interaktivní novela, která vypráví příběh dívky a jejího deníku. Hru doprovází zadumaný, melancholický soundtrack, těšit se můžete na skvěle zpracovanou grafiku i na spoustu podnětů k zamyšlení.

  • Původní cena: 10,79 € (5,39 €)

Bomber Crew Deluxe Edition

Strategická simulace s originální grafikou Bomber Crew vás zavede k posádce letounu, se kterým se budete vydávat do boje. Budete mít na starost výběr posádky, samotné souboje a také možnost si svůj stroj upravit tak, aby to byl nejhezčí bombardér té doby. V balíčku najdete kromě základní hry také skin pack, soundtrack a DLC.

  • Původní cena: 47,94 € (23,42 €)

The Almost Gone

Jestliže hledáte nějakou parádní hru, která by vás dokázala zabavit na dlouhé hodiny a zároveň by potrápila vaše myšlení, tak byste se měli přinejmenším podívat na titul The Almost Gone. Na začátku hry se ocitnete v prostoru, kdy budete doslova balancovat mezi životem a smrtí, kompletně izolováni a sami. Vaším úkolem bude odhalit pravdu, která stojí za vaším osudem. Proč jste ale tady? Proč jste uvězněni a sami? A dokážete se vlastně dostat pryč? Odpovědi na tyto otázky již budete muset najít sami.

  • Původní cena: 9,99 € (1,99 €)

Absolute Drift

Pokud máte rádi auta a jízdu bokem, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Absolute Drift. V této hře se zhostíte role řidiče automobilu a vaším úkolem bude trénovat vaše zkušenosti v driftu. Konkrétně na vás čeká 6 unikátních vozidel, 3 herní režimy a hodiny zábavy. Titul navíc podporuje MFi ovladače.

  • Původní cena: 11,99 € (4,79 €)

Thief

Jestliže vás baví takzvané stealth hry, kdy se musíme plížit ve stínech a nepozorováni si poradit s nejrůznějšími úkoly, tak by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknout dnešní sleva na populární titul Thief. Ocitnete se v roli samotného mistra zlodějů, kdy během klasického kradení narazíte na tajuplnou událost. Během toho narazíte na výbuch a probudíte se přesně za rok od této události, přičemž absolutně netušíte, co se vlastně stalo. Vaším úkolem bude prozkoumat tyto záhady a při řešení odhalit hrůzostrašnou pravdu.

  • Původní cena: 19,99 € (2,99 €)
.