Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Kingdom Two Crowns

Toužili jste někdy po vybudování vlastního království? To si budete moci vyzkoušet v zajímavé hře Kingdom Two Crowns, kterou si můžete vychutnat buďto sami za sebe, anebo v režimu kooperace s vašimi přáteli. Sami se přitom ocitnete v roli monarchy, který musí zajistit blahobyt pro své poddané, a zároveň přitom budete čelit nejrůznějším překážkám.

  • Původní cena: 19,99 € (4,99 €)

Stardew Valley

Stardew Valley vyšlo v roce 2016, ale jednočlenný tým v podobě vývojáře Erica Baroneho do hry stále sype jeden update za druhým. Simulátor farmaření nabízí v současnosti kromě pěstování různých rostlin, rybaření a nebezpečných výprav do dolů i možnost založit si farmu s další osobou. Stardew Valley je odpočinkový farmářský simulátor, který si zamilujete.

  • Původní cena: 13,99 € (8,39 €)

Terraria

Kopejte, bojujte, objevujte, stavějte! Nic není nemožné v této akčně napěchované dobrodružné hře. Svět je vašim plátnem a samotný terén je vaší barvou.
Seberte vaše nástroje a běžte! Vyrobte zbraně k přemožení různých nepřátel z mnoha biomů. Vykopejte hluboká podzemí k nalezení doplňků, peněz a jiných užitečných věcí. Shromážděte zdroje k vytvoření všeho, co je zapotřebí, aby se stal svět vašim vlastním. Postavte dům, pevnost nebo dokonce zámek.

  • Původní cena: 9,99 € (4,99 €)

Don’t Starve Together

Do akce dnes také zavítala nesmírně populární a extrémně kladně hodnocená survivalová hra Don’t Starve Together. V tomto úchvatném 2D titulu se budete spolu s vašimi přáteli potýkat s nejrůznějšími nástrahami. Přesně proto musíte bojovat s nepřáteli, pěstovat plodiny, stavět a společně objevovat zákoutí tohoto tajuplného světa.

  • Původní cena: 14,99 € (5.09 €)

Overcooked 2

Oblíbená kulinářská hříčka Overcooked je zpět s druhým dílem, ve kterém se opět můžete pustit do chaotické kuchařské akce. Ve hře Overcooked! 2 se opět ocitáte v Onion Kingdom, kde na vás a váš tým čeká řada nelehkých gastronomických úkolů. Nasaďte si rondony, je na čase spasit svět vaším kulinářským uměním.

  • Původní cena: 22,99 € (5,74 €)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.