Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Battle of Polytopia

Dnes můžete na Steamu zakoupit ve slevě také povedenou tahovou strategii s názvem Battle of Polytopia. Vaším úkolem v této hře, situované do plochého světa jménem Square, bude postupně budovat vaši civilizaci a za pomoci strategického uvažování a plánování ji rozšiřovat a postupně dovést ke zdárnému vítězství.

  • Původní cena: 12,49 € (9,36 €)

SEUM: Speedrunners from Hell

Milovníkům parkourových her by rozhodně neměla uniknout aplikace SEUM: Speedrunners from Hell, která je v rámci dnešní akce k dostání s 88% slevou. V této hře spolu s vaší postavou budete probíhat skrze nebezpečné peklo, kdy vám půjde především o čas. Zvládnete překonat všechny překážky?

  • Původní cena: 14,99 € (4,94 €)

Speedrunners

Pokud se řadíte mezi milovníky kompetitivních závodních her pro více hráčů, pak je tady titul SpeedRunners přímo pro vás. V této hře se ocitnete v městě plném zločinců a vy sami budete hrát za jednoho ze superhrdinů. Abyste nad vašimi protivníky zvítězili, budete muset zvolit správný běh, překonávat překážky, používat bomby a spoustu dalších vlastností.

  • Původní cena: 14,99 € (3,74 €)

art of rally

Řadíte se mezi milovníky závodních her, ve kterých poměříte své síly s vašimi protivníky? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na titul art of rally. V této hře se přesunete do takzvané zlaté éry závodů rally, kdy se budete „vozit“ v ikonických vozech ze šedesátých let minulého století. Tento kousek se zároveň pyšní poměrně oddechovou grafikou a nabízí prvotřídně zpracovanou fyziku.

  • Původní cena: 20,99 r (13,64 €)

Agent A: A puzzle in disguise

Řadíte se mezi milovníky akčních logických her? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout titul Agent A: A puzzle in disguise. V této hře se zhostíte role profesionálního agenta, jehož úkol je zásadní a nelehký. Budete totiž muset infiltrovat nepřátelskou organizaci a eliminovat jejich špionku, která útočí na vaše kolegy.

  • Původní cena: 16,79 € (1,67 €)
Témata: , , , ,
.