Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Hyper Light Drifter

Ve hře s názvem Hyper Light Drifter vás čeká dobrodružné a napínavé objevování krásného a rozsáhlého, ale zničeného světa, který je plný nejrůznějších nástrah, nebezpečí a ztracených technologií. Celá hra je navíc laděná do lákavého vizuálu, který perfektně dokresluje atmosféru.

  • Původní cena: 14,99 € (5,99 €)

Escape Simulator

Jak název napovídá, Escape Simulator je hra, ve které si můžete vybrat hned ze tří různých prostředí, ze kterých následně budete muset úspěšně uniknout. V jednotlivých pokojích budete muset nacházet předměty a nápovědy, které vás nakonec dostanou pryč.

  • Původní cena: 14,99 € (11,24 €)

Plague Inc.: Evolved

Po delší době se v akci na herní platformě Steam opět objevila nesmírně populární strategie Plague Inc: Evolved. Prakticky se jedná o simulaci epidemie, kdy vy přímo ovládáte chování viru, bakterie a dalších s cílem vyhubit lidstvo. Postupně se budete vyvíjet a musíte dosáhnout toho, že nejprve dokážete celý svět infikovat a následně vyhubit. Nebude to ale úplně jednoduché. Jakmile vás totiž vědci detekují, budou všichni pracovat na případném léku.

  • Původní cena: 14,99 € (5,09 €)

Human: Fall Flat

V zábavné hře Human: Fall Flat se ocitnete v roli hrdiny jménem Bob, který neustále sní o surrealistických lokacích, které jsou plné těch nejrůznějších hádanek. V této hře bude vaším hlavním úkolem především objevovat, přičemž vám nesmí chybět notná dávka vynalézavosti.

  • Původní cena: 19,99 € (5,99 €)

Space Haven

Ve hře Space Haven se spolu s hrstkou dalších obyvatel vydáváte do hlubin vesmíru, kde budete muset hledat nový prostor k životu. V průběhu hry pracujete na budování své vesmírné lodě, vytváříte potřebné podmínky pro život, ale také budete muset čelit asteroidům i obyvatelům vesmíru, kteří to s vámi nemusí vždy myslet dobře.

  • Původní cena: 21,99 € (10,99 €)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.