Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Marble Age

V tahové strategické hře The Marble Age povedete řeckou civilizaci k těm největším úspěchům. Začínat budete s malou řeckou vesničkou, kterou postupným hraním můžete dostat až do podoby obrovského státu. Cílem hry je, aby váš stát dokázal dominovat světu a měl na něj patřičný vliv.

  • Původní cena: 5,99 € (1,49 €)

Blood Bowl 2

Máte v oblibě americký fotbal a zároveň strategickou hru Warhammer? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, poté by vám ve vaší sbírce rozhodně neměla chybět hra Blood Bowl 2, která tyto dvě záležitosti kombinuje dohromady. V této hře se totiž utkáte na fotbalovém stadionu se svými nepřáteli a vaším úkolem bude zvolit nejlepší strategii pro poražení znepřátelené rasy.

  • Původní cena: 19,99 € (2,99 €)

Time Warpers

V akční hře Time Warpers bude vaším úkolem se pořádně vypořádat se všemi monstry, které se budou snažit o vaše selhání. Tato hra vás dokáže zabavit na dlouhé hodiny a navíc disponuje několika herními módy. Hrajete rádi sami? Potom určitě oceníte solidní singleplayer, avšak pokud raději hrajete s přáteli, vyzkoušet můžete kooperační mód či dokonce klasický multiplayer.

  • Původní cena: 16,79 € (5,70 €)

Fury Unsleashed

Pokud se řadíte mezi milovníky akčních rogue-like her, vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout titul Fury Unleashed. V této kooperativní hře se postavíte těm nejrůzěnšjím nepřátelemům, přičemž nejdůležitější pro vás bude, abyste se snažili o provedení útočných kombinací.

  • Původní cena: 19,99 € (5,99 €)

Steel Rats

V téhle hře není motorka jenom motorkou. Jako motorkář a člen gangu máte za úkol zničit nebezpečné mimozemské nepřátele. Váš dvoukolový přítel s motorem však není pouze prostředek dopravní přepravy, je to zbraň, kterou využijete k likvidaci zpropadených emzáků.

  • Původní cena: 9,99 € (0,99 €)
.